PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Rozmaitości

Integracja w Gimnazjum nr 1 w Zakopanem

Wtorek, 12 października 2010 r.
Autor: Anna Przekupień

Integracja w Gimnazjum nr 1 w ZakopanemW dniach 30 września i 1 października 2010 uczniowie klas pierwszych Gimnazjum nr 1 im. Olgi i Andrzeja Małkowskich w Zakopanem uczestniczyli w obozie integracyjnym zorganizowanym po raz siódmy w Młodzieżowym Ośrodku Rekolekcyjnym na Śnieżnicy.


Od siedmiu lat dobrym obyczajem Gimnazjum nr 1 stało się zapraszanie uczniów klas pierwszych z ich wychowawcami na Śnietnicę, gdzie mogą zapoznać się ze sobą, z nauczycielami, dyrekcją szkoły, wziąć udział w zabawach i rozgrywkach sportowych i rozpocząć przygotowania do niezwykłej uroczystości jaką jest Ślubowanie Klas I.

Wzorem poprzednich lat młodzi adepci po wcześniejszym, dogłębnym zapoznaniu się z nowymi kolegami na zajęciach rekreacyjno-sportowych oraz artystycznych prowadzonych przez wychowawców i nauczycieli, mieli możliwość zaprezentowania swojej klasy przed innymi klasami, a także „szkolnymi kamerami”. Brali czynny udział w zajęciach profilaktycznych z pedagogiem, na których zapoznawali się z tajnikami budowania przyjaznej atmosfery w klasie i szkole. Wieczorem w kościółku na Śnieżnicy odbyło się wspólne śpiewanie przy akompaniamencie gitary, a także WIELKIE ognisko zakończone dyskoteką i seansem filmowym dla najbardziej wytrwałych.

W najbliższych dniach, a dokładnie 13.10.2010 o godz. 16 odbędzie się uroczyste Ślubowanie klas I w budynku szkoły. Pierwszaki oficjalnie zostaną przyjęci do grona uczniów Gimnazjum nr 1. Życzymy Wam wielu sukcesów. Pragniemy być z Was dumni.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IXGrafika Folk w ramce IXGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.