PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Rozmaitości

Zakopane Fashion – designer Monika Błażusiak!

Czwartek, 11 lipca 2013 r.
Autor: PARA Fashion

Zakopane Fashion – designer Monika Błażusiak!Tegoroczne Zakopane Fashion to wielka moda na wyciągnięcie ręki!!! Główną, a zarazem jedyną projektantką tego wieczoru będzie Monika Błażusiak. To niezwykle utalentowana i doceniona w świecie mody projektantka. Niewiele osób wie, iż Monika pochodzi z Nowego Targu. Obecnie mieszka i tworzy w Łodzi. W jej ubraniach można zobaczyć m.in. Michała Piróga, Tamarę Arciuch, Ramonę Rey, Katarzynę Sokołowską, Radosława Majdana, Marinę Łuczenko, Joannę Krupę, Honoratę Honey Skarbek, Patrycję Kazadi. I można by tak jeszcze długo wymieniać.


Monika Błażusiak - Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Wyróżniona w konkursie Na Najlepszego Studenta RP - Studencki Nobel 2011.Zdobywczyni licznych nagród w konkursach modowych. Laureatka Nagrody Mediów w XIX Międzynarodowym Konkursie Złota Nitka 2011 oraz zdobywczyni głównej nagrody w konkursie Gryf Fashion Show 2011. Prezentowała swoją kolekcję podczas Off Out of Schedule w ramach FashionPhilospohy Fashion Week Poland 2011. Jej sukienka była na plakatach FashionPhilospohy Fashion Week Poland spring/sammer 2012. MONIKA BŁAŻUSIAK tworzy odzież wysokiej jakości, dlatego stawia na dobór bardzo dobrych tkanin, naturalnych skór i dopracowanie detali. Projektuje odzież damską i męską, a także galanterię skórzaną. Balansuje między modą a sztuką.stypendystka Ministra Kultury i Sztuki, wyróżniona w konkursie na Najlepszego Studenta RP – Studencki Nobel 2011. Zdobywczyni licznych nagród w konkursach modowych. Laureatka Nagrody Mediów w XIX Międzynarodowym Konkursie Złota Nitka 2011 oraz zdobywczyni głównej nagrody w konkursie  Gryf Fashion Show 2011. Prezentowała swoją kolekcję na Off Out of Schedule w ramach Fashion Philosophy Fashion Week Poland 2011. Jej sukienka była na plakatach Fashion Philosophy Fashion Week Poland spring/sammer 2012. Stroje projektu Moniki Błażusiak zdobiły okładki m.in. Vivy, Glamour, znalazły się również na fotografiach nowego kalendarza dla polskiej ambasady we Francji 2013 - Calendar For Embassy of Poland in Paris.

Celem projektantki jest budowanie marki sygnowanej własnym nazwiskiem. Monika Błażusiak  bardzo dba o szczegóły, jest perfekcyjna,  drobiazgowa, wymagająca – jednym słowem profesjonalna. Tworzy odzież wysokiej jakości, dlatego stawia na dobór bardzo dobrych tkanin, naturalnych skór i dopracowanie detali. Projektuje odzież damską i męską, a także galanterię skórzaną. Balansuje między modą a sztuką. Stawia na unikatowość.

Podczas Zakopane Fashion 2013 zobaczyć będzie można  ponad 40 projektów Moniki Błażusiak. Będzie to  przekrój projektów począwszy od kolekcji zimowej, aż po letnią. Serdecznie zapraszamy i polecamy. To nie lada gratka dla miłośników mody. To niepowtarzalna okazja zobaczyć na Podhalu  prawdziwą modę z dużych wybiegów!

Bilety na Galę do nabycia w Zakopanem - Salon Odzieży Skórzanej Konopka, Krupówki 31 oraz w Nowym Targu - Kodak Express, Rynek 33.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce VIGrafika Folk w ramce VIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Portfel IIIPortfel IIIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki.   Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny
    35 zł
  • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...
    35 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.