PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

VI Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym na Harendzie

Środa, 4 maja 2011 r.
Autor: Hanna Kardaś - Wicher

VI Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym na HarendzieW sobotę 30 kwietnia w sali gimnastycznej szkoły na Harendzie odbył się po raz szósty Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym. Ryszard Leśniak był wieloletnim działaczem sportowym, zawodnikiem, trenerem, sędzią i dziennikarzem. Zajmował się między innymi tenisem stołowym. Organizatorką imprezy była Hanna Kardaś-Wicher, a w przeprowadzeniu turnieju pomógł Wydział Edukacji Turystyki i Sportu UM Zakopane.


Tegoroczna impreza, podobnie jak w latach poprzednich, zgromadziła wielu miłośników tenisa stołowego, dorosłych, młodzież i dzieci z Zakopanego i okolic.
W turnieju indywidualnym w kategorii open pierwsze miejsce wywalczył Tomasz Chyc, drugi był zeszłoroczny zwycięzca Tomasz Nędza-Kubiniec mieszkający w Kościelisku /obaj są zawodnikami TG Sokół Zakopane/, trzeci Marian Różański /Zakopane/.
W młodszej grupie łączącej zawodników szkół podstawowych i gimnazjów najlepszy był Mateusz Gut, tuż za nim Mateusz Stachoń Haziak, a trzecie miejsce wywalczył Piotr Kowal /wszyscy Gimnazjum nr 1 Zakopane/. Wyłoniono również zawodnika ze szkoły podstawowej, który w kategorii SP/G zajął najwyższe miejsce. Został nim Szymon Bachleda Żarski /SP 9 Zakopane/. Najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii open została Mariola Galica /Zakopane/, a w kategorii SP/G - Aneta Rzadkosz /SP 9 Zakopane/.
Miłym gościem turnieju byli Pani Danuta - żona patrona Memoriału - Ryszarda Leśniaka, która wręczyła puchary, dyplomy, liczne nagrody i upominki uczestnikom imprezy oraz Pan Zdzisław Karaś jego wieloletni przyjaciel.
Emocje były również poza stołami ping pong’owymi i na zakończenie turnieju wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez darczyńców imprezy.
Przeprowadzenie turnieju oraz wręczenie zawodnikom tak wielu wspaniałych nagród, upominków i poczęstunku nie byłoby możliwe bez pomocy i życzliwości wielu osób, firm i instytucji, którym organizator i uczestnicy serdecznie dziękują!

W przeprowadzeniu imprezy pomogli m.in. fundując puchary, nagrody, napoje i słodycze:
Wydział Edukacji, Turystyki i Sportu Urzędu Miasta Zakopane
PSS Społem Zakopane
Hurtownia „Duo” Zakopane
Piotr Kyc – dyrektor SP 9 Zakopane
Mirosław Marcisz
Janusz Szczepaniak
Małgorzata i Leszek Behounek
Marek Barnowski
MiD Sklep Sportowy Nowy Targ
Hurtownia „Gawis” Frydman

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Wisiorek "Ogródek 4"Wisiorek "Ogródek 4"Wisiorek, z sukna, tkaniny i cekin. Średnica zawieszki 6,5 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.