Zakopane
Sport
I Akademickie Mistrzostwa Świata w jeździe szybkiej na lodzie
Niedziela, 23 grudnia 2012 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
W dniach 18-21 grudnia na torze lodowym Centralnego Ośrodka Sportowego w Zakopanem rozgrywano konkurencja w ramach I Akademickich Mistrzostw Świata w jeździe szybkiej na lodzie. Polska zakończyła rywalizację z 14 medalami (sześć złotych, siedem srebrnych i jeden brązowy). Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych sportowców, a szczególnie dla naszych zawodników.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisior "Kula Jadeitu"
Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...100 zł - Magnes Folk na lodówkę IX
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł
Galerie zdjęć:
I Akademickie Mistrzostwa Świata w jeździe szybkiej na lodzieAutor zdjęć: Piotr Kycobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 21



