PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2014 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Sport

MiędzynarodowyTurniej Piłki Nożnej

Środa, 4 czerwca 2014 r.
Autor: Adam Kitkowski

MiędzynarodowyTurniej Piłki NożnejZ okazji Dnia Dziecka 1 czerwca 2014 roku Stowarzyszenie Tatrzańskiego Klubu Niezależnych zorganizowało w Zakopanem turniej piłki nożnej dla chłopców. Na boisko Centralnego Ośrodka Sportu wybiegło 10 drużyn. Już po raz jedenasty o puchary i medale (jak na „prawdziwym” Mundialu) rywalizowały zespoły z Zakopanego, Poronina, Krakowa i Popradu – Słowacja. Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach. Ostatecznie w decydującej fazie turnieju spotkały się następujące zespoły: w walce o trzecie miejsce drużyna „Garbarni” Kraków z SP 2 Zakopane (wygrała drużyna z Krakowa), a w walce o pierwsze miejsce drużyna „FAM” I Poprad z UKS „Dwójka” Zakopane. Po bardzo wyrównanym finałowym meczu, w rzutach karnych wygrał zespół z Zakopanego.


Dla wielu osób, które przyszły kibicować swoim drużynom – rodzicom, wujkom, kolegom TKN przygotował poczęstunek. W piknikowej atmosferze, przy niezłej pogodzie (nie padało!) toczyły się rozmowy, były emocje sportowe. Warto podkreślić, że obiekt COS-u jest miejscem bardzo dobrym dla rozgrywania takich zawodów. Słowa uznania należą się gospodarzowi tego obiektu, Władkowi Ciężakowi, który jak zwykle życzliwie podszedł do imprezy dla „dzieciaków”.

Tatrzański Klub Niezależnych dziękuje również olimpijczykom – łyżwiarzom szybkim, którzy zaszczycili swoją obecnością footbolowe zawody. Puchary, medale i dyplomy uczestnikom turnieju wręczali: Katarzyna Bachleda-Curuś – medalistka ZIO w Soczi, Jerzy Zacharko – przewodniczący RM Zakopanego, Wojciech Zawiła – wieceprzewodniczący TKN. Piłkarskie zawody pod Tatrami były przedsmakiem „wielkiej piłki” w Brazylii, która rozpoczyna się 12 czerwca b. r. i mam nadzieję również dostarczy nam wielu emocji.

Dziękujemy sponsorom i donatorom naszej imprezy: Firmie „Domino”, Firmie McDonald’s – Zakopane, Podhalańskiemu Centrum Dystrybucji „Salami”, Urzędowi Miasta Zakopanego, Centralnemu Ośrodkowi Sportu w Zakopanem i  sponsorom indywidualnym.
Do zobaczenia za rok.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska IXSpinka góralska IXMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    290 zł
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł
  • Zbójnickie czakoZbójnickie czakoZbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...
    950 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.