PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2014 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Sport

"I LOVE SKI Zakopane"

Niedziela, 22 czerwca 2014 r.
Autor: Małgorzata Tlałka-Długosz

"I LOVE SKI Zakopane"DRODZY PRZYJACIELE, PRZYJACIELE SPORTU, NARCIARSTWA I SPORTOWCÓW, zameldowani w Zakopanem! Jak, zapewne, część z Was wie, rozpoczęliśmy treningi sportowe dla osób o obniżonych możliwościach psycho-fizycznych związanych z czasową lub trwałą niepełnosprawnością. Przygotowujemy się do rejestracji Stowarzyszenia Integracji Niepełnosprawnych przez Sport "I LOVE SKI Zakopane". Zobaczcie proszę nasz profil FB, tam są foto-relacje z naszych treningów i działań :)


www.facebook.com/pages/Klub-Sportowy-I-Love-SKI-Zakopane/882143605134602

Jeśli znacie osoby, które mogą by być zainteresowane uczestnictwem w naszych treningach, jako zawodnicy, partnerzy, wolontariusze lub aktywni czlonkowie Stowarzyszenia, serdecznie zapraszamy do współpracy.

W związku z naszymi działaniami, złożyliśmy Projekt do Budżetu Obywatelskiego o dofinansowanie treningów integracyjnych dla sportowców niepełnosprawnych, pt: "SPORT DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH W GMINIE ZAKOPANE".

Od dziś przez 10 dni trwa głosowanie MIESZKAŃCÓW  ZAKOPANEGO na projekty. Miasto sfinansuje projekty, które otrzymają największą ilość głosów. Bardzo zależy nam na Waszych głosach.

Dla Was głosowanie to kilka minut, dla nas - bardzo ważna sprawa, ale najważniejsze jest dla naszych Zawodników! Wasz głos pozwoli im regularnie trenować przez cały rok i robić postępy  w rozwoju fizycznym, psychicznym i społecznym.

Jeśli kochacie sport i narciarstwo pomóżcie nam sprawić, aby Dzieciaki o mniejszych możliwościach cieszyły się sportem i narciarstwem tak jak my! Ich uśmiech i radość jest bezcenna !!!

PROSIMY WAS O GŁOSOWANIE NA PROJEKT NR.6
"Sport dla Niepełnosprawnych w gminie Zakopane" !

Głosować należy od godz.7.30 w piątek 20.06.2014 do poniedziałku 30.06.2014 do godz.15.00. PROSZĘ PRZESTRZEGAĆ TERMINÓW!
Należy oddać swój głos tylko na jeden projekt.
Nie zapomnijcie zaznaczyć swój wybór na projekt pt."Sport dla Niepełnosprawnych", pod nr. 6 na liście projektów.
Głosować może każdy mieszkaniec Miasta Zakopane, który ukończył 16 rok życia. Niepełnoletni musi mieć na karcie podpis Rodzica/Opiekuna!!!

Jak można głosować?
- przez internet: należy elektronicznie wypełnić kartę dostępną na:

https://docs.google.com/forms/d/12GpN-sOqZ1e9n7Bfv8dTOaRbe8DWVb0ihWO5wx34gD0/viewform

-osobiście, wypełnić kartę dostępną w Urzędzie Miasta i w punktach do głosowania, i wrzucić do urny (dziennik podawczy)

-wydrukować kartę do głosowania, którą znajdziecie jutro na naszej stronie fb, wypełnić, podpisać i wrzucić do urny w Urzędzie Miasta

LICZYMY NA WASZE GŁOSY, NAMAWIAJCIE TEŻ WASZYCH BLISKICH, PRZYJACIÓŁ, KOLEGÓW, ZNAJOMYCH, SĄSIADÓW, roześlijcie tą wiadomość do nich, wrzućcie na swoje profile fb i inne. Z góry DZIĘKUJEMY !!!
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, służę swoją osobą, proszę o kontakt.

Dziękuję i pozdrawiam sportowo - Małgorzata Tlałka-Długosz

Małgorzata Tlałka-Długosz

mtlalka-dlugosz@wp.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Nuty spod Hól - Kapela ZokopianyNuty spod Hól - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Andrzej Dziubas, Henryk Krzeptowski...
    35 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.