PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Maj 2018 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

Festyn Sportowo- Rekreacyjny połączony z otwarciem kompleksu boisk na Olczy

Wtorek, 15 maja 2018 r.
Autor: Piotr Korczak

Festyn Sportowo- Rekreacyjny połączony z otwarciem kompleksu boisk na OlczyDzień 06 maja był dla naszej szkoły dniem szczególnym, bowiem odbył się w nim Festyn Sportowo- Rekreacyjny połączony z otwarciem kompleksu boisk. W turnieju piłkarskim swoje sportowe umiejętności prezentowały nie tylko grupy młodzieżowe: żaków, orlików i młodzików, ale także drużyny absolwentów, nauczycieli, strażaków oraz uczniów starszych klas. Równocześnie odbywały się występy sceniczne: zerówkowiczów, szkolnego chóru Majus, wolontariuszy w spektaklu „Smerfny świat”, kabaretu Śleboda, pokazy trików rowerowych oraz piłkarskich.


Imprezę wieńczyły koncerty boliwijskiego zespołu Ahaju oraz Piotra Lupiego Lubertowicza. Na zgromadzonych czekało także wiele innych atrakcji gwarantujących moc zabawy i radości wszystkim uczestnikom od
najmłodszych po najstarszych mieszkańców Olczy oraz przyjezdnym gościom. Nie zabrakło również momentu podniosłego, gdyż około godz. 13.00 nastąpiło uroczyste otwarcie całego obiektu z udziałem szczególnych gości: Proboszcza parafii na Olczy ks. Jerzego Grzyba, Burmistrza Pana Leszka
Doruli, Wice Burmistrz Pani Agnieszki Nowak-Gąsienicy, Naczelniczek Wydziałów: Pani Anety Zwijacz- Kozicy oraz Pani Zofii Kiełpińskiej, byłej Pani Dyrektor Jolanty Iwanickiej i Radnych w osobach:
Wojciecha Tatara, Jana Topora-Jasicy, Jana Gluca i Stanisława Majerczyka, a towarzyszył temu występ grupy tanecznej z naszej szkoły, który obfitował w symbole wolności, patriotyzmu i właściwie rozumianego wspólnego kibicowania.
To dla nas wielkie święto- nie tylko dla szkoły ale i dla całej Olczy, dla której posiadanie takiego zaplecza sportowego ma ogromne znaczenie. Festyn ten jednocześnie pokazał, że potrafimy wspólnie się uczyć, rywalizować na wysokim poziomie i razem bawić.
Dziękujemy wszystkim Gościom, Rodzicom, Uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, każdemu, kto zechciał nas wesprzeć. Dzięki Wam dzieci poznały smak dobrej zabawy i sportowej rywalizacji w duchu fair- play.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.