PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2022 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Sport

BGK Memoriał Józefa Oppenheima w iście zimowych warunkach!

Wtorek, 8 marca 2022 r.
Autor: Ireneusz Kubin

BGK Memoriał Józefa Oppenheima w iście zimowych warunkach!Nie tylko z wyczerpującą, 1400-metrową trasą na szczyt Szymoszkowej, ale także z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi musieli się zmierzyć w sobotę 5. marca zawodnicy startujący w BGK Memoriale Józefa Oppenheima. Na starcie stanęło czterdziestu śmiałków, którzy na skitourach, na biegówkach, z kijkami nordic walking lub biegiem wyruszyli z dolnej stacji kolei krzesełkowej w stronę mety. Jak trudne to było zadanie wie tylko ten, kto zdecydował się na start!


Jak podkreśla Ireneusz Kubin, v-ce prezes SN PTT, warunki nie przeszkodziły zawodnikom w zaciętej rywalizacji – Mimo śniegu i mrozu, kolejna impreza zorganizowana w roku Jubileuszu 115-lecia SN PTT zakończyła się sukcesem. Formuła zawodów, w której niemal jednocześnie na trasie rywalizowali zawodnicy z czterech odmiennych dyscyplin była niezwykle intersująca, a rozstrzygnięcia na mecie zaskakujące! Była to impreza szczególna, bo poświęcona pamięci Józefa Oppenheima – jednego z założycieli naszego Klubu, wybitnego narciarza, społecznika i propagatora narciarstwa w Polsce. Dzięki zaangażowaniu działaczy, licznej grupy wolontariuszy oraz sponsorów zorganizowaliśmy zawody, które miejmy nadzieję, na stałe wpiszą się do kalendarza zakopiańskich imprez. Uśmiechnięte twarze zawodników, świetna atmosfera, która panowała na stoku oraz dobre rezultaty potwierdziły tylko, że to, co robimy ma sens! – zakończył Kubin.

Zawody, dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Zakopane, zorganizowane zostały we współpracy z MOSiR Zakopane oraz Stacją narciarską Szymoszkowa, przy nieocenionym wsparciu sponsorów Klubu – Banku Gospodarstwa Krajowego i firmy Budimex.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Muzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyMuzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...
    40 zł
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    35 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.