PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

80 godzin szkolenia komputerowego - za darmo

Poniedziałek, 30 listopada 2009 r.
Autor: Piotr Kyc

80 godzin szkolenia komputerowego - za darmo25 listopada 2009 roku w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Orkana w Zakopanem odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów nauczycielom uczestniczącym w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Kurs ukończyło 10 nauczycieli, dyplomy wręczali: Dyrektor SP nr 1 w Zakopanem p. Janusz Świerk, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej p, Justyna Jasikowska oraz trener Małopolskiego Ośrodka Szkoleniowego p. Paweł Zelek.


Od października 2008 roku na terenie woj. małopolskiego pracuje 50-ciu trenerów szkolących nauczycieli. Z powiatu tatrzańskiego w szkoleniu do tej pory wzięło udział 35 osób.
Zajęcia (80 godzin lekcyjnych) odbywają się dwa razy w tygodniu przez 2,5 miesiąca. W tym czasie uczestnicy szkoleń w praktyczny sposób poznają zagadnienia związane z:
1. Komputerem
2. Internetem
3. Multimediami
4. Zdalnym nauczaniem
Otrzymują bezpłatne podręczniki, materiały szkoleniowe a w trakcie zajęć poczęstunek.
Szkolenia takie zaplanowane są również w roku 2010, może w nich wziąć udział każdy nauczyciel który zgłosi chęć udziału w szkoleniu za pomocą internetu. Wyczerpujące informacje na temat szkolenia, wymagań jak również sposobu rejestracji uczestników znajduje się na stronie Małopolskiego Ośrodka Szkoleniowego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.