PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2009 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

CIESZYĆ SIĘ CZY SMUCIĆ ?

Poniedziałek, 14 grudnia 2009 r.
Autor: Piotr Kyc

CIESZYĆ SIĘ CZY SMUCIĆ ?Podczas ostatniej sesji w Urzędzie Miasta Zakopane wręczono nagrody dla szkół za udział w Sprzątaniu Zakopanego. W organizowanej przez Wydział Ochrony Środowiska zakopiańskiego magistratu akcji wzięło w udział siedem szkół. Uczniowie na wiosnę i późną jesienią zebrali 2,5 tony odpadów z naszych ulic i osiedli.


Najwięcej śmieci zabrali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego na Cyrhli, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kasprowicza z Harendy, a trzecie przypadło Gimnazjum Specjalnemu. Wyróżniono ponadto SP nr 2, SP nr 4, SP Nr 5 i Gimnazjum nr 2 z Zakopanego.
Atrakcyjne nagrody o których decydowały szkoły wręczał Burmistrz Miasta Zakopane Janusz Majcher w towarzystwie Przewodniczącego Rady Wawrzyńca Bystrzyckiego i Wiceprzewodniczącej Małgorzaty Cichockiej. Akcja Sprzątanie Zakopanego jest organizowana od kilku lat. Niestety, co o roku przynosi "obfite plony". Są zwycięzcy. Pokonani są wszyscy. Jest to wyjątkowe współzawodnictwo, gdzie ze zwycięstwa i cieszyć i smucić się wypada.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
    260 zł
  • Grafika Folk w ramce VIGrafika Folk w ramce VIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Baciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiBaciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...
    25 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.