PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

30 kwietnia mija termin składania zeznań podatkowych

Czwartek, 29 kwietnia 2010 r.
Autor: AKS

30 kwietnia mija termin składania zeznań podatkowychUrzędnicy skarbowi w ostatnich dniach składania zeznań podatkowych za 2009 r. przypominają, że rozliczenie się w terminie jest ważne z kilku powodów. Zeznanie podatkowe złożone do 30 kwietnia daje możliwość skorzystania z preferencyjnego sposobu rozliczenia tj. wspólnie z małżonkiemm bądź jako osoba samotnie wychowująca dziecko. W przypadku spóźnienia nie można także przekazać 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.


Poza tym, w razie niedopełnienia tego obowiązku, możemy liczyć się z karą wynikającą z Kodeksu Karnego Skarbowego. Wysokość mandatu może wynieść od 131,70 do 2.634 zł. Tych i wiele innych informacji można było zasięgnąć podczas dnia otwartego w zakopiańskim Urzędzie Skarbowym.
W sobotę 24 kwietnia podatnicy mogli skorzystać z wiedzy i doświadczenia pracowników Skarbówki, a także bez kolejki złożyć PIT-y. Z takiej możliwości skorzystało prawie 100 osób. Akcja organizowana jest co roku.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.