PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

PSS "Społem" uruchomiło dla swoich klientów bezpłatną linię specjalną

Wtorek, 4 maja 2010 r.
Autor: AKS

PSS "Społem" uruchomiło dla swoich klientów bezpłatną linię specjalną4 maja zakopiańskie PSS "Społem" uruchamia dla swoich klientów bezpłatną linię specjalną. Bus kursować będzie na trasie SDH Granit – CH Szymonem i z powrotem od godz. 10.00 do 19.45 w ciągu tygodnia, a od 11.00 do 17.45 w niedziele. Przystanek ulokowano na placu przez Domem Handlowym Granit przy ul. Kościuszki 3 (koło banku PKO) oraz na placu przed „Szymonkiem” przy ul. Chyców Potok 26.


Nowa linia, którą PSS "Społem" reklamuje hasłem „Na zakupy! – Za jeden uśmiech:-)”, znacznie ułatwi mieszkańcom Zakopanego i gościom dotarcie do Centrum Handlowego "Szymonek", gdzie oprócz dyskontowego sklepu spożywczego o powierzchni 1500 m2, mieści się także kilka butików, bar "Kosówka" oraz piekarnia. Nowoczesne centrum handlowe oferuje duży wybór towarów i atrakcyjne ceny.

Szczegółowy rozkład bezpłatnej linii specjalnej na załączonym plakacie.

Zobacz w naszym sklepie:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.