PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Lipiec 2010 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Wiadomości

Międzynarodowe Seminarium Kontaktowe „Face to Face – Twarzą w Twarz”

Poniedziałek, 26 lipca 2010 r.
Autor: AKS

W dniach 1 – 5 sierpnia 2010r. w Zakopanem – Biały Dunajec odbędzie się międzynarodowe seminarium kontaktowe „Face to Face – Twarzą w Twarz”. Organizatorem spotkania jest Fundacja Europejskich Inicjatyw na Śląsku. W seminarium udział wezmą organizacje młodzieżowe z 11 krajów Unii Europejskiej m.in. z Bułgarii, Malty, Portugalii i Łotwy.


Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą wymieniać się doświadczeniami, jakie zdobyli przy okazji realizacji projektów młodzieżowych, a ponadto dyskutować na temat wspólnych, europejskich wartości oraz planować dalszą współpracę. Seminarium będzie prowadzone przez zagranicznych ekspertów w oparciu o warsztaty, edukację nieformalną oraz metody interaktywne. Celem spotkania będzie również zapoznanie uczestników z możliwościami, jakie oferuje program „Młodzież w działaniu”. Projekt „Face to Face – Twarzą w Twarz” realizowany jest przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

Czym jest Fundacja Europejskich Inicjatyw na Śląsku?
FEIS, Fundacja Europejskich Inicjatyw na Śląsku, jest organizacją non-profit powstałą 22 lutego 2010r. Osoby tworzące FEIS to przede wszystkim młodzi ludzie, zarówno uczniowie liceum, studenci, jak i absolwenci uczelni wyższych. Naszym celem jest stworzenie możliwości rozwoju dla młodych ludzi. Swoje działania skupiamy głównie na animacji kulturalnej i społecznej, oraz edukacji nieformalnej. Staramy się realizować założone zadania, do których należą: promocja kultury, środowiska naturalnego i historii województwa śląskiego, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wspieramy marketing Śląska i innych regionów Polski w Unii Europejskiej (oraz za wschodnią granicą UE), aktywnie współpracujemy ze środowiskami polonijnymi w Europie. Jesteśmy nastawieni na pozyskanie partnerów zagranicznych i krajowych o podobnych celach.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    90 zł
  • Wisiorek "Ogródek 1"Wisiorek "Ogródek 1"Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm.
    30 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.