PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Pola Nadziei 2010

Wtorek, 5 października 2010 r.
Autor: Piotr Kyc

fot. Piotr KycW ostatnią niedzielę, w zakopiańskich parafiach przeprowadzono zbiórkę pieniędzy w ramach akcji Pola Nadziei. Kwestowano na rzecz Podhalańskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych Jezusa Miłosiernego. Wolontariusze byli i na Harendzie, gdzie mieszkańcy Parafii pod wezwaniem św. Jana Apostoła i Ewangelisty przekazali na rzecz Hospicjum kwotę 1.615, 30 zł.


W akcji, pod opieką nauczycieli udział wzięli uczniowie miejscowej Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Jana Kasprowicza.
"Pola Nadziei" to inicjatywa skierowana dla ludzi ciężko chorych, którzy potrzebują opieki. Daliśmy im nadzieje, że nie są osamotnieni w swoim cierpieniu. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wsparcie, uczniom za zaangażowanie się w to piękne dzieło pomocy bliźniemu a księdzu proboszczowi za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki.
Akcja "Pola Nadziei" trwa nadal. W najbliższych tygodniach włączą się w nią inne parafie. Symbolem akcji są cebulki żonkili wręczane ofiarodawcom. Kwiaty zakwitną na wiosnę.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.