PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Wiadomości

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zainaugurował swoją działalność na Podhalu

Sobota, 27 listopada 2010 r.
Autor: AKS

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zainaugurował swoją działalność na PodhaluW stolicy polskich Tatr zainaugurował swoją działalność Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Biuro prowadzone jest przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa. Zlokalizowane jest w Budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji w Zakopanem przy ul. Kasprusie 35a (I p., pok. 123.). Czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00-14.00. Zasięg terytorialny ośrodka obejmuje tereny trzech powiatów: tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego.


W ramach swych działań statutowych Biuro będzie udzielać wstępnej informacji nt. Ekonomii Społecznej organizacjom pozarządowym nieprowadzących działalności gospodarczej oraz osobom fizycznym, zainteresowanym działalnością w sektorze ES. Istotnym elementem wsparcia dla organizacji i osób fizycznych będą niewątpliwie bezpłatne konsultację, których udzielać będą eksperci/doradcy Fundacji. Obejmować one będą takie zagadnienia jak: kwestie formalno-prawne dot. zakładania i funkcjonowania organizacji pozarządowych i innych podmiotów Ekonomii Społecznej, księgowość i rachunkowość w organizacjach pozarządowych, źródeł finansowania organizacji pozarządowych, przygotowania i realizacji projektów, PR i marketing w NGO, ale także tworzenia biznesplanu, zarządzania zespołem czy projektowania partnerstwa. Prowadzone będziemy także cykliczne seminaria i szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych jak i osób fizycznych, które odbywać sie będą m.in. w Nowym Targu, Rabce-Zdrój czy Suchej Beskidzkiej.

Szczegółowe informacje o projekcie, zasadach korzystania z przewidzianych projektem form wsparcia oraz inicjatywach na rzecz organizacji z sektora Ekonomii Społecznej oraz osób fizycznych można uzyskać osobiście odwiedzając Biuro MOWES, ale także dzwoniąc pod nr telefonu 530 962 517 lub mailowo: mowes.zakopane@bis-krakow.pl.

- Już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje pozarządowe działające na tym terenie i do skorzystania z naszej bogatej oferty wsparcia - zachęca Robert Kowalski - specjalista ds. Biura MOWES.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisior "Kula Jadeitu"Wisior "Kula Jadeitu"Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...
    100 zł
  • Bransoletka PurpurosaBransoletka PurpurosaBransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Aniołek mały IIIAniołek mały IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    8 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.