PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Wiadomości

Przeszłość i współczesność w zakopiańskim STO

Wtorek, 29 kwietnia 2014 r.
Autor: Agnieszka Jurczyńska-Kłosok

Przeszłość i współczesność w zakopiańskim STO25 kwietnia 2014 r. w naszej szkole miały miejsce dwa wydarzenia. Pierwszym było pożegnanie uczniów klasy maturalnej i rozdanie im świadectw ukończenia szkoły. Drugim natomiast spotkanie z pierwszym rocznikiem absolwentów naszego liceum, którzy swój egzamin dojrzałości zdali dwadzieścia lat temu. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Barbara Wilczyńska wraz z dwojgiem uczniów klasy II SLO. Następnie Burmistrz Miasta Zakopane – pan Janusz Majcher – wręczył tegorocznym absolwentom „Nominacje obywatelskie”, czyli specjalny pakiet, w którym znajdują się: flaga narodowa, Konstytucja RP, tekst „mazurka Dąbrowskiego” oraz okolicznościowy list.


Następnie przedstawiono fragment nagrania z 1994 r., którego bohaterami byli m. in. pierwsi maturzyści Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO oraz wręczono świadectwa uczniom kl. III SLO. Ostatnim punktem programu było przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów naszego Zespołu Szkół pod kierunkiem aktora Teatru Witkacego – pana Andrzeja Bieniasa. Spotkanie, które upłynęło w bardzo miłej atmosferze wspomnień i rozmów dotyczących planów na przyszłość, zakończyło się degustacją pysznego tortu.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.