PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2018 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Wiadomości

XXI Jesienny Chart Wojciecha Mroza

Niedziela, 25 listopada 2018 r.
Autor: Piotr Kyc

XXI Jesienny Chart Wojciecha MrozaOgólnopolskie Spotkanie Ludzi Wolnych Zawodów, czyli „Jesienny Chart Wojciech Mroza” po raz dwudziesty pierwszy odbyło się pod Giewontem. Przede wszystkim dziennikarze, ale i ludzie innych wolnych profesji przez trzy dni spotykali się w interesujących miejscach naszego regionu, zapoznając się z ofertą kulturalną i turystyczną Zakopanego, ale i wioski Witów , która wspólnie z Chochołowem prężnie się rozwinęła w ostatnich latach.


Program „Jesiennego Charta”, to przede wszystkim  study press, dlatego uczestnicy mieli niewiele czasu na spotkania towarzyskie, które uświetniła Hanka Wójciak z zespołem, wierny „Chartowi” od zarania zespół folklorystyczny z Sycylii, Fundacja Szturman, czy DJ Marek. Spotykano się codziennie w Sali Lustrzanej Jasnego Pałacu, domu wypoczynkowego  prowadzanego przez Powiat Tatrzański.

  Należy podziękować sponsorom, a przede wszystkim organizatorom „Jesiennego Charta” w tym Pani Katarzynie Mróz, za konsekwentne podtrzymywanie tradycji zapoczątkowanej przez dziennikarza, poetę i  pisarza Wojciech Mroza. Jest to jedno z wielu ważnych, istotnych  wydarzeń kulturalnych i promocyjnych dla naszego miasta, które mimo tego , że jest  Zakopanem, to nadal potrzebuje promocji i …  dobrej prasy.        

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł
  • Spinka góralska VISpinka góralska VIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.