PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2018 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Wiadomości

XXI Jesienny Chart Wojciecha Mroza

Niedziela, 25 listopada 2018 r.
Autor: Piotr Kyc

XXI Jesienny Chart Wojciecha MrozaOgólnopolskie Spotkanie Ludzi Wolnych Zawodów, czyli „Jesienny Chart Wojciech Mroza” po raz dwudziesty pierwszy odbyło się pod Giewontem. Przede wszystkim dziennikarze, ale i ludzie innych wolnych profesji przez trzy dni spotykali się w interesujących miejscach naszego regionu, zapoznając się z ofertą kulturalną i turystyczną Zakopanego, ale i wioski Witów , która wspólnie z Chochołowem prężnie się rozwinęła w ostatnich latach.


Program „Jesiennego Charta”, to przede wszystkim  study press, dlatego uczestnicy mieli niewiele czasu na spotkania towarzyskie, które uświetniła Hanka Wójciak z zespołem, wierny „Chartowi” od zarania zespół folklorystyczny z Sycylii, Fundacja Szturman, czy DJ Marek. Spotykano się codziennie w Sali Lustrzanej Jasnego Pałacu, domu wypoczynkowego  prowadzanego przez Powiat Tatrzański.

  Należy podziękować sponsorom, a przede wszystkim organizatorom „Jesiennego Charta” w tym Pani Katarzynie Mróz, za konsekwentne podtrzymywanie tradycji zapoczątkowanej przez dziennikarza, poetę i  pisarza Wojciech Mroza. Jest to jedno z wielu ważnych, istotnych  wydarzeń kulturalnych i promocyjnych dla naszego miasta, które mimo tego , że jest  Zakopanem, to nadal potrzebuje promocji i …  dobrej prasy.        

Zobacz w naszym sklepie:
  • Muzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyMuzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...
    30 zł
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.