PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2018 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Wiadomości

XXI Jesienny Chart Wojciecha Mroza

Niedziela, 25 listopada 2018 r.
Autor: Piotr Kyc

XXI Jesienny Chart Wojciecha MrozaOgólnopolskie Spotkanie Ludzi Wolnych Zawodów, czyli „Jesienny Chart Wojciech Mroza” po raz dwudziesty pierwszy odbyło się pod Giewontem. Przede wszystkim dziennikarze, ale i ludzie innych wolnych profesji przez trzy dni spotykali się w interesujących miejscach naszego regionu, zapoznając się z ofertą kulturalną i turystyczną Zakopanego, ale i wioski Witów , która wspólnie z Chochołowem prężnie się rozwinęła w ostatnich latach.


Program „Jesiennego Charta”, to przede wszystkim  study press, dlatego uczestnicy mieli niewiele czasu na spotkania towarzyskie, które uświetniła Hanka Wójciak z zespołem, wierny „Chartowi” od zarania zespół folklorystyczny z Sycylii, Fundacja Szturman, czy DJ Marek. Spotykano się codziennie w Sali Lustrzanej Jasnego Pałacu, domu wypoczynkowego  prowadzanego przez Powiat Tatrzański.

  Należy podziękować sponsorom, a przede wszystkim organizatorom „Jesiennego Charta” w tym Pani Katarzynie Mróz, za konsekwentne podtrzymywanie tradycji zapoczątkowanej przez dziennikarza, poetę i  pisarza Wojciech Mroza. Jest to jedno z wielu ważnych, istotnych  wydarzeń kulturalnych i promocyjnych dla naszego miasta, które mimo tego , że jest  Zakopanem, to nadal potrzebuje promocji i …  dobrej prasy.        

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Korale folkowe IIKorale folkowe IIKorale folkowe wykonane z tybetu i żółtej włóczki. Zapinane na haczyk. Długość całości 72 cm.
    70 zł
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.