PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Listopad 2018 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Wiadomości

XXI Jesienny Chart Wojciecha Mroza

Niedziela, 25 listopada 2018 r.
Autor: Piotr Kyc

XXI Jesienny Chart Wojciecha MrozaOgólnopolskie Spotkanie Ludzi Wolnych Zawodów, czyli „Jesienny Chart Wojciech Mroza” po raz dwudziesty pierwszy odbyło się pod Giewontem. Przede wszystkim dziennikarze, ale i ludzie innych wolnych profesji przez trzy dni spotykali się w interesujących miejscach naszego regionu, zapoznając się z ofertą kulturalną i turystyczną Zakopanego, ale i wioski Witów , która wspólnie z Chochołowem prężnie się rozwinęła w ostatnich latach.


Program „Jesiennego Charta”, to przede wszystkim  study press, dlatego uczestnicy mieli niewiele czasu na spotkania towarzyskie, które uświetniła Hanka Wójciak z zespołem, wierny „Chartowi” od zarania zespół folklorystyczny z Sycylii, Fundacja Szturman, czy DJ Marek. Spotykano się codziennie w Sali Lustrzanej Jasnego Pałacu, domu wypoczynkowego  prowadzanego przez Powiat Tatrzański.

  Należy podziękować sponsorom, a przede wszystkim organizatorom „Jesiennego Charta” w tym Pani Katarzynie Mróz, za konsekwentne podtrzymywanie tradycji zapoczątkowanej przez dziennikarza, poetę i  pisarza Wojciech Mroza. Jest to jedno z wielu ważnych, istotnych  wydarzeń kulturalnych i promocyjnych dla naszego miasta, które mimo tego , że jest  Zakopanem, to nadal potrzebuje promocji i …  dobrej prasy.        

Zobacz w naszym sklepie:
  • Portfel IIPortfel IIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...
    35 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    130 zł
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.