PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Grudzień 2020 12345678910111213141516171819202122232425262728293031  

Zakopane

Wiadomości

ZAKOPIAŃSKIE MIKOŁAJKI 2020

Czwartek, 3 grudnia 2020 r.
Autor: Zakopiańskie Centrum Kultury

ZAKOPIAŃSKIE MIKOŁAJKI 2020Zbliżają się kolejne już Zakopiańskie Mikołajki. W tym roku zadbaliśmy, aby pomimo tych trudnych dla wszystkich okoliczności, w ten jeden z najważniejszych dla dzieci dni nie zostały one pozbawione radości ze spotkania ze Świętym Mikołajem. W tym roku pobyt Świętego Mikołaja w naszym mieście będzie nieco inny niż zazwyczaj, a relacje z jego odwiedzin wszystkie dzieci będą mogły śledzić w formule online oraz wziąć aktywny udział w grze miejskiej po Zakopanem. Czat wideo z Mikołajem, spektakl „Dziadek do orzechów”, zabawy edukacyjno – artystyczne z nagrodami, filmy z pozdrowieniami zakopiańskich milusińskich oraz życzenia od Świętego Mikołaja oraz Burmistrza Miasta płynące z pięknych góralskich wnętrz Czerwonego Dworu - to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla naszych najmłodszych.


Natomiast od 6 grudnia zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej po Zakopanem „Śladami Świętego Mikołaja”. Uczestnik gry musi odwiedzić, a nie zwiedzić  pięć z dziewięciu wskazanych miejsc i zdobyć pieczątkę na karcie lub alternatywnie udokumentować swoją obecność zdjęciem na tle danego obiektu.

Dla wszystkich dzieci biorących udział w grze 6 grudnia - bezpośrednio w dniu Świętego Mikołaja - w każdym z punktów czekać będzie upominek.

Pamiętajcie, że zdecydowanie warto być grzecznym, szczególnie i  w tym roku.  Dobrym sposobem okazania grzeczności jest  podtrzymanie w bezpieczny sposób kontaktu z przyjaciółmi  i najbliższymi. Pamięta o tym również nasz znakomity gość , który pomimo pandemii pojawi się w różnych punktach naszego miasta, by choć przez chwilkę nawiązać kontakt  z dziećmi.
Zapraszamy wszystkich na towarzyszenie Świętemu Mikołajowi w podróży po Zakopanem, którą zobaczyć będzie można na stronie ZAKOPANE.PL  już 6 grudnia !                  

Drużyna Świętego Mikołaja Miasta Zakopane

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki  i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane.
    75 zł
  • Nuty spod Hól - Kapela ZokopianyNuty spod Hól - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Andrzej Dziubas, Henryk Krzeptowski...
    30 zł
  • Bańka choinkowa IIIBańka choinkowa IIIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.