PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Zawody w narciarstwie alpejskim Puchar Polski Juniorów klasy B i C

20–21 grudnia 2010 r.
Autor: AKS

Stowarzyszenie Narciarstwa Alpejskiego SKI-TEAM organizuje w dniach 20-21 grudnia zawody w narciarstwie alpejskim Pucharu Polski Juniorów klasy B i C. W ramach propagowania i rozwijania tej dyscypliny sportu w Polsce, Stowarzyszenie SKI-Team zaprosiło wielu wybitnych zawodników, z czołówki Pucharu Swiata.


Swój przyjazd oraz chęć udziału i pomocy w tej imprezie potwierdzili tacy zawodnicy jak:

Samuel Bode Miller (ur. 12 października 1977 w Easton Valley, New Hampshire) – amerykański narciarz alpejczyk, mistrz olimpijski, mistrz świata, pięciokrotny medalista igrzysk olimpijskich, zdobywca Pucharu Świata.
Manuel Osborne-Paradis (ur. 8 lutego 1984 w North Vancouver) – kanadyjski narciarz alpejski.
Felix Neureuther (ur. 26 marca 1984w Garmisch-Partenkirchen) – niemiecki narciarz alpejski, mistrz świata w drużynowej kombinacji.
Michael Janyk (ur. 22 marca 1982 w North Vancouver) - kanadyjski narciarz alpejski, brązowy medalista mistrzostw świata.
Erik Guay (ur. 5 sierpnia 1981[1] w Quebec), kanadyjski narciarz alpejski. Startował w igrzyskach olimpijskich w Sestriere (2006), gdzie zajął 4. miejsce w supergigancie, również 4. był w zjeździe na mistrzostwach świata w Are (2007). Zwycięzca trzech zawodów zaliczanych do Pucharu Świata. W sezonie 2009/2010 zdobył Małą kryształową kulę w supergigancie.
Brad Spence (ur. 19 kwietnia 1984 roku w Calgary, Alberta ) kanadyjski narciarz alpejski. Brał udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010 w Vancouver w męskim slalomie i slalomie giganci.
Julien Cousineau (ur. 17.01.1981r.) - kanadyjski narciarz alpejski.

Zawody odbędą się w dniach 20-21.12.2010r. na stoku Harenda w Zakopanem. Start o godzinie 9.00. Przyjazd zawodników na stok 7.45, 8.15-8.45 próbne przejazdy. ZAPRASZAMY!!!!!!!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    175 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.