PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Zawody w narciarstwie alpejskim Puchar Polski Juniorów klasy B i C

20–21 grudnia 2010 r.
Autor: AKS

Stowarzyszenie Narciarstwa Alpejskiego SKI-TEAM organizuje w dniach 20-21 grudnia zawody w narciarstwie alpejskim Pucharu Polski Juniorów klasy B i C. W ramach propagowania i rozwijania tej dyscypliny sportu w Polsce, Stowarzyszenie SKI-Team zaprosiło wielu wybitnych zawodników, z czołówki Pucharu Swiata.


Swój przyjazd oraz chęć udziału i pomocy w tej imprezie potwierdzili tacy zawodnicy jak:

Samuel Bode Miller (ur. 12 października 1977 w Easton Valley, New Hampshire) – amerykański narciarz alpejczyk, mistrz olimpijski, mistrz świata, pięciokrotny medalista igrzysk olimpijskich, zdobywca Pucharu Świata.
Manuel Osborne-Paradis (ur. 8 lutego 1984 w North Vancouver) – kanadyjski narciarz alpejski.
Felix Neureuther (ur. 26 marca 1984w Garmisch-Partenkirchen) – niemiecki narciarz alpejski, mistrz świata w drużynowej kombinacji.
Michael Janyk (ur. 22 marca 1982 w North Vancouver) - kanadyjski narciarz alpejski, brązowy medalista mistrzostw świata.
Erik Guay (ur. 5 sierpnia 1981[1] w Quebec), kanadyjski narciarz alpejski. Startował w igrzyskach olimpijskich w Sestriere (2006), gdzie zajął 4. miejsce w supergigancie, również 4. był w zjeździe na mistrzostwach świata w Are (2007). Zwycięzca trzech zawodów zaliczanych do Pucharu Świata. W sezonie 2009/2010 zdobył Małą kryształową kulę w supergigancie.
Brad Spence (ur. 19 kwietnia 1984 roku w Calgary, Alberta ) kanadyjski narciarz alpejski. Brał udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2010 w Vancouver w męskim slalomie i slalomie giganci.
Julien Cousineau (ur. 17.01.1981r.) - kanadyjski narciarz alpejski.

Zawody odbędą się w dniach 20-21.12.2010r. na stoku Harenda w Zakopanem. Start o godzinie 9.00. Przyjazd zawodników na stok 7.45, 8.15-8.45 próbne przejazdy. ZAPRASZAMY!!!!!!!

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł
  • Bransoletka PurpurosaBransoletka PurpurosaBransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Torebka filcowa IITorebka filcowa IITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.