PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

IV Edycja Zakopane Snow Polo

28–29 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

IV Edycja Zakopane Snow PoloSezon Polo 2011 otworzy juz tradycyjnie absolutnie wyjątkowa impreza. Po raz czwarty w Polsce, po bezprecedensowym sukcesie premiery w roku 2007, później w 2009 oraz 2010, wzorem najlepszych europejskich i światowych stacji narciarskich w Zakopanem zostanie zorganizowany po raz kolejny wyjątkowy Turniej Polo na Śniegu.


Od ponad 20 lat turnieje Polo na śniegu organizowane najpierw tylko w St.Moritz potem w innych modnych kurortach zimowych (Kitzbuehel, Livigno, Megeve, Aspen, Bariloche), ze względu na swoją estetykę, profil sportowy i ekskluzywny charakter są jedną z większych atrakcji sezonu zimowego w kurortach narciarskich. Wszędzie w świecie imprezy tego typu są areną współdziałania władz lokalnych, szukających coraz bardziej wyszukanych form promocji swoich kurortów i partnerów zawodów, którzy zawsze rekrutują się z marek Premium.

St. Moritz (Szwajcaria), Megeve(Francja), Cortina d’Ampezzo i Livigno (Włochy),
Kitzbuehel (Austria), Bariloche (Argentyna) i Aspen (USA) – TERAZ po raz kolejny - ZAKOPANE.

PLANOWANY PROGRAM IMPREZ:
Piątek, 28 stycznia 2011 r.
Godz. 17.00 – 20.00 Mecze Półfinałowe
Sobota, 29 stycznia 2011 r.
Godz. 18.30 Oficjalne otwarcie turnieju
Godz. 19.00 Mecze finałowe
Godz. 21.00 Dekoracja

Przzez cały czas trwania imprezy miasteczko namiotowe sponsorów jest otwarte dla publiczności.

Patronat nad imprezą objęli: Burmistrz Miasta Zakopane, Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem.

Organizatorzy: Gardener Polo Club & Team, Biuro Promocji Zakopane.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...
    35 zł
  • Ludowe etui na tablet VIILudowe etui na tablet VIILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.