PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Koncert RAH!MA promujący płytę "Amplifikacja"

Sobota, 30 kwietnia 2011 r.
Autor: AKS

Koncert RAH!MA promujący płytę "Amplifikacja"MaxFloRec oraz G&K impresario mają zaszczyt zaprosić na koncert RAH!MA promujący płytę "Amplifikacja", który odbędzie się na początku długiego weekendu tj. 30 kwietnia w klubie AMPSTRONG.


TO JUŻ PEWNE !!
Rahim przyjeżdża do Zakopanego!

Zaczynamy o godzinie 20:00 przy ul. Jagiellońskiej 18 i melanżujemy do utraty sił. Razem z Rahem przyjadą chłopaki z BZZZYT Sound czyli Sot, L1nku oraz Minix- jest on współtwórcą popularnego utworu OTC, z płyty "Amplifikacja", z której to kawałki usłyszycie podczas sobotniej imprezy w wykonaniu live!

Bilety w przedsprzedaży do nabycia w:
- Sklep Muzyczny "9-TKA" - ul. Krupówki 9
- Literatka ArtPub - ul. Krupówki 77
- Skate Shop "COOL SHOP" - Krzywa 7A Nowy Targ
- Skate Shop "STREET UNITED" - Krakowska 15 (w podwórzu)

oraz pod nr tel. 600 989 122 (wystarczy, że wyślesz do nas sms o treści Rah!m [lub jakiejkolwiek podobnej, byle wiadomo było o co chodzi], a wyślemy Ci tą samą drogą dane konta i informacje dotyczące przelewu 20 PLN, co zarezerwuje Ci miejsce w klubie.


Uwaga KONKURS!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert Rah!ma w Zakopanem promujący płytę "Amplifikacja", który odbędzie się w klubie Ampstrong przy ul. Jagiellońskiej 18.

Razem z współzałożycielem legendarnego składu Paktofonika przyjadą chłopaki z Bzzzyt Sound System - Linku, Minix i Sot (beatbox)

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w losowaniu?

- Przede wszystkim, należy "zlajkować" (kliknąć "Lubię to!") naszą stronę na facebook.com
 http://www.facebook.com/pages/GK-Grubo-i-Konkretnie-Impresario/147455085319432

- Po drugie, należy się zapisać na wydarzenie poprzez "Wezmę udział"

- Po trzecie i ostatnie, należy zostawić komentarz pod informacją o wydarzeniu który znajdziecie na naszym facebook'u o treści "Pragnę tam być!" lub jakiejś podobnej.

Losowanie odbędzie się komisyjnie dnia 15-04-2011, a zwycięzcy zostaną poinformowani wiadomością prywatną na facebook.com

Życzymy powodzenia!

G&K impresario

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Torebka filcowa XIVTorebka filcowa XIVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.