PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Koncert RAH!MA promujący płytę "Amplifikacja"

Sobota, 30 kwietnia 2011 r.
Autor: AKS

Koncert RAH!MA promujący płytę "Amplifikacja"MaxFloRec oraz G&K impresario mają zaszczyt zaprosić na koncert RAH!MA promujący płytę "Amplifikacja", który odbędzie się na początku długiego weekendu tj. 30 kwietnia w klubie AMPSTRONG.


TO JUŻ PEWNE !!
Rahim przyjeżdża do Zakopanego!

Zaczynamy o godzinie 20:00 przy ul. Jagiellońskiej 18 i melanżujemy do utraty sił. Razem z Rahem przyjadą chłopaki z BZZZYT Sound czyli Sot, L1nku oraz Minix- jest on współtwórcą popularnego utworu OTC, z płyty "Amplifikacja", z której to kawałki usłyszycie podczas sobotniej imprezy w wykonaniu live!

Bilety w przedsprzedaży do nabycia w:
- Sklep Muzyczny "9-TKA" - ul. Krupówki 9
- Literatka ArtPub - ul. Krupówki 77
- Skate Shop "COOL SHOP" - Krzywa 7A Nowy Targ
- Skate Shop "STREET UNITED" - Krakowska 15 (w podwórzu)

oraz pod nr tel. 600 989 122 (wystarczy, że wyślesz do nas sms o treści Rah!m [lub jakiejkolwiek podobnej, byle wiadomo było o co chodzi], a wyślemy Ci tą samą drogą dane konta i informacje dotyczące przelewu 20 PLN, co zarezerwuje Ci miejsce w klubie.


Uwaga KONKURS!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert Rah!ma w Zakopanem promujący płytę "Amplifikacja", który odbędzie się w klubie Ampstrong przy ul. Jagiellońskiej 18.

Razem z współzałożycielem legendarnego składu Paktofonika przyjadą chłopaki z Bzzzyt Sound System - Linku, Minix i Sot (beatbox)

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w losowaniu?

- Przede wszystkim, należy "zlajkować" (kliknąć "Lubię to!") naszą stronę na facebook.com
 http://www.facebook.com/pages/GK-Grubo-i-Konkretnie-Impresario/147455085319432

- Po drugie, należy się zapisać na wydarzenie poprzez "Wezmę udział"

- Po trzecie i ostatnie, należy zostawić komentarz pod informacją o wydarzeniu który znajdziecie na naszym facebook'u o treści "Pragnę tam być!" lub jakiejś podobnej.

Losowanie odbędzie się komisyjnie dnia 15-04-2011, a zwycięzcy zostaną poinformowani wiadomością prywatną na facebook.com

Życzymy powodzenia!

G&K impresario

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IVAniołek duży IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.