Zakopane
Zaproszenia
Wieczór w Atmie
Sobota, 6 sierpnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
6 sierpnia o godz. 19.00 odbędzie się kolejny "Wieczór w Atme". Wystąpią: Marta Kowalczyk – skrzypce oraz Krzysztof Stanienda - fortepian.
Wieczór w Atmie
6 sierpnia 2011 (sobota)
godz. 19.00
Koncert kameralny
Wykonawcy:
Marta Kowalczyk – skrzypce
Krzysztof Stanienda - fortepian
W programie: Utwory Szymanowskiego, Ysaye'a i Wieniawskiego
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek duży II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem
Dwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...35 zł - Wisiorek "Ogródek 3"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm. 30 zł



