Zakopane
Zaproszenia
Wernisaż wystawy "Po śtyry"
Czwartek, 25 sierpnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
25 sierpnia o godz. 19.00 w Galerii Sztuki Dom Doktora, ul. Witkiewicza 19 w Zakopanem odbędzie się wernisaż wystawy "Po śtyry".
To kolejny projekt grupy zakopiańskich artystów, w którym tym razem w odniesieniu do trwającego w Zakopanem Festiwalu Folkloru Ziem Górskich zainspirowali się oni jednym z rodzajów tańca podhalańskiego. Powstałe prace łamią jednak stereotyp potocznych skojarzeń.
W wystawie biorą udział: Szymon Hornowski, Jarosław Hulbój, Marcin
Kin, Elżbieta Krzemińska-Owczarz, Beata Marchlik-Hulbój, Jarosław
Możdżyński, Leszek Nagrabecki, Marcin Rząsa, Sandro Truchan.
http://www.facebook.com/pages/Materia-Rzeczy/149577035109263
Zobacz w naszym sklepie:
- SAGA - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...40 zł - Poduszka brązowa
Poduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm. 100 zł - Magnes Folk na lodówkę I
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł



