PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Casting do programu „7 życzeń”

Wtorek, 24 stycznia 2012 r.
Autor: AKS

Casting do programu „7 życzeń”Jeśli masz odwagę zmienić swoje życie na leprze i masz swoje 7 życzeń, chcesz spotkać na swojej drodze Bogusława Lindę lub zaprzyjaźnić się z Anną Muchą, a z La Perlą cofnąć czas, wyślij swoje zgłoszenie i przyjdź na casting.


„7 życzeń” to program o tematyce kobiecej z dziedziny medycyny estetycznej opisujący zarówno proces samego zabiegu jak i metamorfozę duchową kobiety. Przyjmujemy założenie, że zaniedbania fizyczne kobiet mają podłoże psychiczne i są często związane z przeżyciami, których rozwiązanie lub zaakceptowanie odłożyło się w czasie.

My chcemy spełnić ich życzenia.

Poszukujemy dziewięciu kobiet które mają marzenia dotyczące swojego wyglądu zewnętrznego i rozwiju duchowego i wierzą w to że jesteśmy wstanie im pomóc przy pomocy całego sztabu specjalistów Kliniki La Perla. Przyszłe uczestniczki programu kamera obserwuje już od chwili zgłoszenia się na casting. Zarejestrowany materiał wykorzystany zostanie programie. Każda z kandydatek już w 1 odcinku wypowiada 7 życzeń, z czego 1 na koniec programu ma się ziścić. Każdej bohaterce poświecony jest 1 odcinek i każda z nich będzie poddana seria zabiegów dobranych przez specjalistów z dziedziny poprawiania urody.

W programie oprócz bohaterek wystąpić mają gwiazdy- Anna Mucha, Kasia Cichopek, Małgorzata Potocka, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Walewska, Bogusław Linda, Sylwia Wysocka, Natalia Kukulska i inni.

Na stałe bohaterkom towarzyszyć będzie słynna wizjonerka Aida. Prowadzącą program jest Kalina Ben Sira znawca tajników utrzymania urody od ponad 10 lat prezes Kliniki La Perla, zarządzająca siecią placówek spa, chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną i nowoczesną kosmetyką hi tech. Z całego zasobu wyposażenia Kliniki La Perla będą korzystały bohaterki programu, pod okiem lekarzy medyny estetycznej.

Każdej z bohaterek naszego programu towarzyszyć będzie wybrana gwiazda, odwiedzi ją w domu, porozmawia z rodziną, przyjaciółmi a wszystko po to aby skutecznie ją wspierać. Dla uczestniczek będzie to niezapomniana przygoda.

Na zakończenie programu uczestniczki wystąpią odmienione w nowych stylizacjach, makijażach znanych wizażystów, modnych fryzurach i strojach od uznanych projektantów.

Finał nakręcany będzie w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Jeśli masz odwagę zmienić swoje życie na leprze i masz swoje 7 życzeń, chcesz spotkać na swojej drodze Bogusława Lindę lub zaprzyjaźnić się z Anną Muchą, a z La Perlą cofnąć czas, wyślij swoje zgłoszenie na adres 7zyczen@la-perla.pl.

Zgłoszenie ma zawierać krótki życiorys, opisane pasje, hobby, zajęcia zawodowe, rodzinę, aktualne zdjęcie sylwetki i twarzy, a co najważniejsze 7b życzeń.

A my wyślemy do Ciebie zaproszenie na casting, który odbędzie się 24.01.2012 o godzinie 15.00 w Hotelu Nosalowy Dwór ul. Balzera 21d.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się Klinika La Perla SPA w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.

La Perla Sp. z o.o
www.la-perla.pl

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.