PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Koncert Charytatywny

Sobota, 15 grudnia 2012 r.
Autor: AKS

Koncert Charytatywny15 grudnia o godz. 15.00 w Kinie Sokół odbędzie się Koncert Charytatywny dla dzieci z Domu Dziecka w Zakopanem.


Komitet Organizacyjny Zbiórki Publicznej Z serca dla dzieci organizuję koncert na rzecz dzieci z Domu Dziecka.

Koncert ma miejsce w kinie Sokół 15-go grudnia (sobota) o godzinie 11-tej do godziny 14-tej.

W tym celu Towarzystwo Sokół udostępniło nam bezpłatnie salę kinową, Cafe Widmo wydrukowało bilety - cegiełki oraz plakaty reklamowe.TU Allianz ubezpieczyło imprezę, Starostwo Powiatowe obiecało noclegi z wyżywieniem dla wykonawców podobno w Jasnym Pałacu, firma Sound Direct wykonuje nagłośnienie charytatywnie, restauracja Rozetka daje 20% rabatu na biletach - cegiełkach, Tatrzańska Izba Gospodarcza udziela wsparcia finansowego dla tej imprezy, Biuro Promocji Zakopanego i Agencja Tatrzańska pomaga w rozprowadzeniu cegiełek, Pan Burmistrz obejmuje patronat nad koncertem dzięki czemu plakaty zostaną rozklejone gratis. Firma Brutal i Centrum Handlowe Szymonek pomogły finansowo w wydarzeniu.     

Podczas koncertu wystąpią Tomasz Dolski  finalista Must be the music, zespół Dolls Insane półfinaliści ostatniej edycji Must be the music, Barbara Gąsienica Giewont zdobywczyni Grand Prix Edith Piaf na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie, Adam Dziadkowiec i Zbyszek Tatar - nagroda specjalna na MFPF w Krakowie, drużyna Piotra Rubika z programu Bitwa na głosy, Łukasz Samburski laureat festiwali piosenki francuskiej i młodzież z ZSHT oraz orkiestra Cezarego Wagnera z Szkoły Muzycznej w Zakopanem. 

Cena cegiełki 20 zł.    

Zobacz w naszym sklepie:
  • Ludowe etui na tablet VIILudowe etui na tablet VIILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.