PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Warsztaty rodzinne w „Atmie”

Niedziela, 13 października 2013 r.
Autor: Maciej Stasiński

Warsztaty rodzinne w „Atmie”Bohaterowie mistrza Szymanowskiego - warsztaty rodzinne w „Atmie”. W najbliższą niedzielę 13 października o godz. 11.00 w Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” w Zakopanem odbędą się warsztaty dla rodzin w ramach Konika muzealnego MNK. Konik muzealny to weekendowe warsztaty o otwartej formule dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, odbywające się w formie gry muzealnej.


Zapraszamy dzieci i ich opiekunów, by w niedzielę wspólnie z nami odkrywali skarby Muzeum Narodowego w Krakowie. Konik muzealny wędruje pomiędzy oddziałami muzeum, zagląda m.in. do Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” w Zakopanem. Warsztaty są okazją do twórczej zabawy.

Bohaterowie mistrza Szymanowskiego

Wsłuchaj się uważnie… czy muzyka może kryć w sobie opowieść? Oczywiście, że tak! Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie postaci „mieszkają” w utworach Karola Szymanowskiego koniecznie odwiedź willę „Atma”. Przekonasz się jak wyglądali sceniczni Harnasie, a jak król Roger, kim jest Hagith i skąd pan Karol czerpał swoje pomysły. Cudowny świat muzyki Szymanowskiego zabierze Cię w najdalsze zakątki świata. Zaczniemy od Zakopanego. 

Prowadzenie: Klaudia Pazdan, Krzysztof Marchlak

Informacje dodatkowe:

• Spotkania mają charakter otwarty. Uczestnicy mogą w każdej chwili włączyć się do zabawy i skończyć ją w dowolnym momencie

• Rozpoczynamy się o godzinie 11.00. Uczestnicy mogą dołączyć w każdej chwili do godziny 13.00. Warsztaty kończą się o 14.00, adres: ul. Kasprusie 19, Zakopane

• Przygotowana przez animatorów ścieżka wymaga zaangażowania całej rodziny

• Zadaniem animatorów warsztatów jest czuwanie nad całością wydarzenia, pomoc i zachęcanie uczestników do nauki przez zabawę

• Koszt: 15 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny)

• Bilet rodzinny: 30 zł (max 3 dzieci, dla opiekuna wstęp bezpłatny)

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Śpiewki i nuty - Trebunie TutkiŚpiewki i nuty - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne  2:21 2 Krzesane  4:26 3 Janosikowe  5:44 4 Ozwodne zbojnickie  2:24 5 Duchowe  4:55 6...
    30 zł
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Poduszka brązowaPoduszka brązowaPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 38 na 38 cm.
    100 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.