PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Szlakiem Stylu Zakopiańskiego

Sobota, 26 lipca 2014 r.
Autor: Olga Rąpała

Szlakiem Stylu ZakopiańskiegoSerdecznie zapraszamy w sobotę 26 lipca do udziału w grze zakopiańsko-tatrzańskiej Szlakiem Stylu Zakopiańskiego. W przyszłym 2015 roku przypadają dwie, niezwykle istotne rocznice – 100. rocznica śmierci Stanisława Witkiewicza i 130. rocznica urodzin jego syna Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacego”. Muzeum Tatrzańskie przygotowuje się do ich obchodów. Pierwszym krokiem jest Szlak Stylu Zakopiańskiego, który obejmuje czterdzieści zabytków tego pierwszego stylu narodowego, stworzonego przez Stanisława Witkiewicza.


26 lipca 2014 roku (sobota) nastąpi oficjalne otwarcie Szlaku. W tym dniu wszystkich serdecznie zapraszamy na grę zakopiańsko-tatrzańską. Podążając śladami Witkiewicza (spacerkiem lub nieco szybciej ) będzie można się zrelaksować, spędzić czas w doskonałym towarzystwie, a także zdobyć sporo wiadomości na temat stylu zakopiańskiego i związanych z nim postaci.
Po oficjalnej inauguracji Szlaku o godz. 10 w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba (ul. Kościeliska 18), nastąpi start gry, a finał, wraz z poczęstunkiem, odbędzie się w siedzibie Tatrzańskiego Parku Narodowego w Kuźnicach.
Szykujcie formę i uzupełniajcie wiedzę o stylu zakopiańskim, a w sobotę załóżcie wygodne buty i przybądźcie do nas. Gwarantujemy doskonałą zabawę, wiele niespodzianek, niezapomniane wrażenia i ciekawe nagrody!
Wszyscy biorący udział w zabawie otrzymają w prezencie koszulkę z logo Szlaku i przewodnik po Szlaku autorstwa dra Zbigniewa Moździerza.
Szczegóły dotyczące przebiegu Gry dostępne są w Regulaminie na stronie www.muzeumtatrzanskie.pl

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: promocja@muzeumtatrzanskie.pl

Serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinansowano ze środków miasta Zakopane w partnerstwie z Biurem Promocji Zakopanego.

Organizatorzy: Muzeum Tatrzańskie Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego, Biuro Promocji Zakopanego
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Janusz Majcher - Burmistrz Miasta Zakopane
Partnerzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem, Tatrzański Park Narodowy, Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem
Sponsorzy: Restauracja Ziębówka, Kropla Krynicy, Smaki Podhala

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska XISpinka góralska XIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonk w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł
  • Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki  i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane.
    75 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.