Zakopane
Zaproszenia
Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w „Sokole”
Poniedziałek, 10 listopada 2014 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka UMZ
Autor: Anna Karpiel-Semberecka UMZ
Burmistrz Miasta Zakopane z okazji Święta Niepodległości serdecznie zaprasza 10 listopada o godz. 19.15 do kina „Sokół” na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, które poprowadzi Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna pod dyrekcją Agnieszki Kreiner wraz z solistami Katarzyną Lassak i Krzysztofem Łakomikiem oraz członkowie Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”.
Będzie to wspaniała okazja do spotkania i wspólnego śpiewu razem z orkiestrą znanych i lubianych pieśni. Koncert przypomni także mniej znany repertuar. Dla wszystkich przygotowane zostaną śpiewniki. Wstęp wolny.
Organizator:
Burmistrz Miasta Zakopane
Wydział Kultury i Popularyzacji Zakopanego
Partnerzy:
Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem
Kino „Sokół”
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Cukierkowy"
Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm. 65 zł - Muzycko piknie gros... - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...40 zł - Aniołek duży IV
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł



