Zakopane
Zaproszenia
Ignacjańskie Spotkania ze Sztuką
Niedziela, 29 marca 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
29 marca 2015 godz. 19.00 po mszy św. Jezuici z Górki zapraszają na koncert muzyki kameralnej „Stabat Mater”. Wystąpią muzycy związani z Zakopanem i zaproszeni goście.
Giovanni Battista Pergolesi- "Stabat Mater"
Solistki:
Iga Caban - sopran
Magdalena Czuba - mezzosopran
Kwartet smyczkowy w składzie:
Teresa Piwowarczyk - skrzypce
Zofia Ziach - skrzypce
Cezary Wagner - altówka
Maria Tombińska Hoły – wiolonczela
Jezuici z Górki serdecznie zapraszają! Wstęp wolny!!!
Zobacz w naszym sklepie:
- „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Torebka filcowa VIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...110 zł - Ludowe etui na tablet VII
Ludowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł



