PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

ZIMOWE ZAWODY INTEGRACYJNE

Wtorek, 31 marca 2015 r.
Autor: Małgorzata Tlałka-Długosz

ZIMOWE ZAWODY INTEGRACYJNE1 ZIMOWE ZAWODY INTEGRACYJNE FUNDACJI HANDICAP-ZAKOPANE. Fundacja HANDICAP - Zakopane i Urząd Miasta Zakopane zapraszają we wtorek 31.03.2015 na zawody narciarskie dla Uczestników treningów, Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Fundacji Handicap-Zakopane. Zawody odbędą się na stoku GIGANT pod Skocznią, u pana Toporowskiego od godz. 15.30, bez względu na pogodę.


W programie zawody na nartach zjazdowych (slalom) oraz na biegówkach (bieg po wyznaczonej pętli; można biec na biegówkach lub na zjazdówkach).

W pierwszej kolejności startują dzieci. Każdy zawodnik po ukończeniu slalomu i biegu staje na podium i otrzymuje medal i dyplom ze swoim wynikem.

Ramowy program zawodów:
15.30- spotkanie, zapisy i odbiór numerów startowych (wg. kolejności przybycia).
15.30-16.00 slalom - przejazdy treningowe.
ok.16.00 start slalomu, dwa przejazdy na czas
ok.16.30- próbne przebieżki po wytyczonej trasie biegowej
ok.16.45- start zawodów biegowych
ok.17..00- rozdanie medali i dyplomów

Zawodnicy startują w zawodach na własną odpowiedzialność, niepełnoletni za zgodą rodziców/opiekunów.

Pomiar czasu ręczny, kwestie sporne, protesty, rozstrzygają trenerzy Fundacji Handicap - Zakopane.

Zawody realizowane przez Fundację Integracji Przez Sport Zakopane w ramach programu SPORT DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH W GMINIE ZAKOPANE, dofinansowanego przez Urząd Miasta Zakopane.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł
  • Bańka choinkowa IBańka choinkowa IBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł
  • Spinka góralska VIISpinka góralska VIIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.