PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

„Jestem Manifestem”

Czwartek, 14 maja 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

14 maja (czwartek) 2015r. o godz. 16:00 do sali konferencyjnej Hotelu Sabała w Zakopanem spotkanie, podczas którego zaprezentujemy efekty warsztatów kulturalnych dla młodzieży, w których brali udział uczniowie szkół gimnazjalnych i liceum z całego powiatu tatrzańskiego.


Uczestnicy warsztatów pracowali nad tekstem, muzyką choreografią oraz klipem do piosenki „Jestem Manifestem”, której oficjalna premiera nastąpi właśnie 14 maja. Młodzież zaprezentuje nam swoje dokonania, a także opowie o przebiegu warsztatów.

Ponadto porozmawiamy nt. edukacji muzycznej dzieci i młodzieży z ekspertami, którzy zajmują się tym tematem na co dzień. Będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytania: Dlaczego edukacja muzyczna jest w ogóle ważna? Jakie są nowe, interesujące formy  dotarcia z muzyką do dzieci i młodzieży?

W dyskusji udział wezmą:

dr Katarzyna Marczak - klarnecistka, teoretyk muzyki i muzykoterapeuta;
Marzena Popławska - koordynator projektu „Jestem Manifestem”, Fundacja MomaFilm;
Grzegorz Hardej-  kontratenor Warszawskiej Opery Kameralnej, koordynator Sceny Młodych;
Bartłomiej Cieślak-  koordynator projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży;

Spotkanie odbywa się w ramach projektu "Obywatelskie kształtowanie polityki kulturalnej Podhala". Wszystkie informacje o przebiegu warsztatów kulturalnych zamieszczane były na stronie projektu w dziale aktualności: www.dlapodhala.pl. Dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania posłowi na Sejm RP Andrzejowi Gutowi Mostowemu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie TutkiBALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka, Wojciech...
    30 zł
  • Spinka góralska XIISpinka góralska XIIMetalowa spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł
  • Bransoletka "Mix 1"Bransoletka "Mix 1"Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.