PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

„Jestem Manifestem”

Czwartek, 14 maja 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

14 maja (czwartek) 2015r. o godz. 16:00 do sali konferencyjnej Hotelu Sabała w Zakopanem spotkanie, podczas którego zaprezentujemy efekty warsztatów kulturalnych dla młodzieży, w których brali udział uczniowie szkół gimnazjalnych i liceum z całego powiatu tatrzańskiego.


Uczestnicy warsztatów pracowali nad tekstem, muzyką choreografią oraz klipem do piosenki „Jestem Manifestem”, której oficjalna premiera nastąpi właśnie 14 maja. Młodzież zaprezentuje nam swoje dokonania, a także opowie o przebiegu warsztatów.

Ponadto porozmawiamy nt. edukacji muzycznej dzieci i młodzieży z ekspertami, którzy zajmują się tym tematem na co dzień. Będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytania: Dlaczego edukacja muzyczna jest w ogóle ważna? Jakie są nowe, interesujące formy  dotarcia z muzyką do dzieci i młodzieży?

W dyskusji udział wezmą:

dr Katarzyna Marczak - klarnecistka, teoretyk muzyki i muzykoterapeuta;
Marzena Popławska - koordynator projektu „Jestem Manifestem”, Fundacja MomaFilm;
Grzegorz Hardej-  kontratenor Warszawskiej Opery Kameralnej, koordynator Sceny Młodych;
Bartłomiej Cieślak-  koordynator projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży;

Spotkanie odbywa się w ramach projektu "Obywatelskie kształtowanie polityki kulturalnej Podhala". Wszystkie informacje o przebiegu warsztatów kulturalnych zamieszczane były na stronie projektu w dziale aktualności: www.dlapodhala.pl. Dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania posłowi na Sejm RP Andrzejowi Gutowi Mostowemu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    170 zł
  • Sakiewka IIISakiewka IIISakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 10 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 50 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    40 zł
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.