PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Wielki turniej małych piłkarzy

Sobota, 30 maja 2015 r.
Autor: Adam Kitkowski

Z okazji Dnia Dziecka Stowarzyszenie Tatrzańskiego Klubu Niezależnych organizuje po raz dwunasty Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Chłopców. Impreza odbędzie się 30 maja 2015 roku na stadionie COS (boisko ze sztuczną nawierzchnią PLATO) w Zakopanem i będzie jedną z atrakcji sportowych Dni Zakopanego.


W turnieju weźmie udział 9 drużyn reprezentujących Zakopane, Podhale i Słowację – będą to dwie drużyny z Popradu. Tym razem turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach – grupa klubów sportowych i grupa zespołów szkolnych.. W każdym zespole w meczu grać będzie 6 piłkarzy. Puchary dla zwycięzców  ufundował Prezesa Stowarzyszenia TKN – Marek Trzaskoś. Do rywalizacji zapraszamy drużyny piłkarskie ze szkół podstawowych, drużyny osiedlowe, klubowe (rocznik 2002 i młodsi). Zgłoszenia należy kierować do przewodniczącego TKN Pana Tadeusza Majocha ( tel. i adres na stronie http://www.tkn.org.pl)

Oczywiście, najważniejszy jest udział w zawodach sportowych, które mają już niemałą tradycję. Przypomnijmy, że przez te 11 lat występowały drużyny z naszego regionu, z Polski centralnej, ze Słowacji , a nawet z Węgier. W 2012 roku rozegraliśmy mini Mistrzostwa Europy z udziałem 16 drużyn. Czasem pogoda płatała psikusa i musieliśmy turniej rozgrywać  w halach sportowych, a czasem świeciło piękne słońce. Jeśli zsumować wszystkich uczestników, to w turnieju przez te lata wzięło udział ponad 1200 piłkarzy w wieku szkolnym.
Zgodnie z naszym statutem realizujemy wychowanie przez sport, uprawiamy rekreację, pomagamy rodzinom zagrożonym, gdyż sami też grywaliśmy w klubach, bądź gramy nadal w „old boyach”. Niektórzy z nas uprawiali inne dyscypliny sportu i wiedzą jak ważny jest ruch w życiu  człowieka.
Jak co roku sponsorami naszej imprezy są:  Firma „Domino”, Firma wędliniarska z Nowego Targu, Dyrekcja COS, Bar Mleczny przy Krupówkach oraz donatorzy  indywidualni. Zawody dofinansowała komisja sportu Rady Miasta Zakopanego. Liczymy, że z zawodów sportowych zadowoleni będą piłkarze - zarówno z możliwości grania w piłkę, jak i z poczęstunku oraz nagród, kontenci będą rodzice i kibice z czasu spędzonego na pięknym, kameralnym obiekcie COS przy ulicy B. Czecha w Zakopanem. Mamy nazieję na dobrą pogodę.

Do zobaczenia w najbliższą sobotę. Liczymy na Waszą obecność i pomoc, gdyż radość dzieci nie ma ceny!  Kibicujmy naszym małym pociechom !!!
                                                                                                  
Zaprasza  Zarząd Stowarzyszenia
Tatrzańskiego Klubu Niezależnych

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IVOkładka na zeszyt IVLudowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • Spinka góralska XIISpinka góralska XIIMetalowa spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.