PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

TALENT’S CUP ZAKOPANE 2015

Wtorek, 23 czerwca 2015 r.
Autor: Tomasz Kalinowski

TALENT’S CUP ZAKOPANE 201523 czerwca w Zakopanem odbędzie się turniej piłkarski dla młodzieży szkolnej do 12 lat. Po rozgrywkach turniejowych zostanie przeprowadzona konferencja szkoleniowa na temat „identyfikacji i rozwoju talentów piłkarskich”.


Organizatorem tego wydarzenia jest Tomasz Kalinowski, który działa w ramach programu Inkubator Inicjatyw realizowanego przez Stowarzyszenie Wartko z dofinansowaniem z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach FIO.

Organizator chciałby pokazać lokalnej społeczności, że nasz region również może być bogaty w piłkarskie talenty. O godzinie 9:00 rozpocznie się turniej dla najmłodszych piłkarzy z Podhala, na boisku „Plato” w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. Następnie o 16:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta
w Zakopanem przeprowadzona zostanie konferencja szkoleniowa na temat „identyfikacji i rozwoju talentów piłkarskich” dla wszystkich zainteresowanych, którą poprowadzi mgr Łukasz Panfil - prorektor ds. edukacji i wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, spec. zarządzanie talentami w sporcie, oraz autor platformy szkoleniowej UpYourLevel.

Partnerami Talent’s Cup Zakopane są: Urząd Miasta Zakopane, Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Zakopane, Poseł Andrzej Gut-Mostowy, PSS Społem Zakopane, Platforma e-learningowa UpYourLevel, oraz Biuro Promocji Zakopanego.

Projekt Inkubator Inicjatyw skierowany do mieszkańców powiatu tatrzańskiego i ma na celu wzmocnienie pozycji i wzrost skuteczności działania lokalnych liderów, podejmujących działania na rzecz swoich społeczności. Uczestnicy projektu biorą udział w rocznym programie, dzięki któremu przede wszystkim zrealizują swoje pomysły na zmiany w środowisku lokalnym.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki  i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane.
    75 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.