PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

TALENT’S CUP ZAKOPANE 2015

Wtorek, 23 czerwca 2015 r.
Autor: Tomasz Kalinowski

TALENT’S CUP ZAKOPANE 201523 czerwca w Zakopanem odbędzie się turniej piłkarski dla młodzieży szkolnej do 12 lat. Po rozgrywkach turniejowych zostanie przeprowadzona konferencja szkoleniowa na temat „identyfikacji i rozwoju talentów piłkarskich”.


Organizatorem tego wydarzenia jest Tomasz Kalinowski, który działa w ramach programu Inkubator Inicjatyw realizowanego przez Stowarzyszenie Wartko z dofinansowaniem z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach FIO.

Organizator chciałby pokazać lokalnej społeczności, że nasz region również może być bogaty w piłkarskie talenty. O godzinie 9:00 rozpocznie się turniej dla najmłodszych piłkarzy z Podhala, na boisku „Plato” w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. Następnie o 16:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta
w Zakopanem przeprowadzona zostanie konferencja szkoleniowa na temat „identyfikacji i rozwoju talentów piłkarskich” dla wszystkich zainteresowanych, którą poprowadzi mgr Łukasz Panfil - prorektor ds. edukacji i wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu, spec. zarządzanie talentami w sporcie, oraz autor platformy szkoleniowej UpYourLevel.

Partnerami Talent’s Cup Zakopane są: Urząd Miasta Zakopane, Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Zakopane, Poseł Andrzej Gut-Mostowy, PSS Społem Zakopane, Platforma e-learningowa UpYourLevel, oraz Biuro Promocji Zakopanego.

Projekt Inkubator Inicjatyw skierowany do mieszkańców powiatu tatrzańskiego i ma na celu wzmocnienie pozycji i wzrost skuteczności działania lokalnych liderów, podejmujących działania na rzecz swoich społeczności. Uczestnicy projektu biorą udział w rocznym programie, dzięki któremu przede wszystkim zrealizują swoje pomysły na zmiany w środowisku lokalnym.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    90 zł
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Okładka na zeszyt IVOkładka na zeszyt IVLudowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.