PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

„NIEWAŻNE CO, ALE JAK”

Środa, 1 lipca 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

„NIEWAŻNE CO, ALE JAK”1 lipca 2015 (środa): „NIEWAŻNE CO, ALE JAK”, czyli inspirowane sztuką Witkiewiczów zabawy z formą i tematem, Galeria Sztuki im. W. i J. Kulczyckich, filia Muzeum Tatrzańskiego, Zakopane, Droga na Koziniec 8, godz. 16:00, wstęp w cenie biletu na wystawę "Anioł i syn. 30 lat dialogu Stanisława i Stanisława Ignacego Witkiewiczów".


„NIEWAŻNE CO, ALE JAK”, CZYLI INSPIROWANE SZTUKĄ WITKIEWICZÓW ZABAWY Z FORMĄ I TEMATEM


1, 8, 15, 22, 29 lipca oraz 5, 12, 19, 26 sierpnia 2015 r.
(każda środa wakacji), godz. 16:00
Galeria Sztuki im. W. i J. Kulczyckich
(filia Muzeum Tatrzańskiego)
Zakopane, Droga na Koziniec 8

W każdą środę wakacji o godzinie 16:00 serdecznie zapraszamy na zajęcia artystyczne dla dzieci (również z rodzicami/opiekunami), które odbywają się wokół wystawy „Anioł i syn. 30 lat dialogu Stanisława i Stanisława Ignacego Witkiewiczów”.

Co tydzień uczestnikom będą proponowane nowe, interesujące tematy zajęć, pobudzające ich kreatywność i twórcze myślenie, a zarazem przybliżające tematykę stylu zakopiańskiego oraz postacie Stanisława i Stanisława Ignacego Witkiewiczów. Przy okazji zajęć możliwe będzie również zwiedzenie największej wystawy przygotowanej przez Muzeum Tatrzańskie z okazji trwającego „Roku Witkiewiczów”.

MIEJSCE: Galeria Sztuki im. W. i J. Kulczyckich, filia Muzeum Tatrzańskiego, Zakopane, Droga na Koziniec 8,

TERMINY: 1, 8, 15, 22, 29 lipca oraz 5, 12, 19, 26 sierpnia 2015 r.

ZAPISY: wymagane w przypadku grup zorganizowanych: pod adresem: karolinabarciszewskakoziol@gmail.com lub nr tel: 781 717 350

WSTĘP: w cenie biletu do Galerii (7/5,5zł)

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Kropla miodu"Naszyjnik "Kropla miodu"Naszyjnik z nieregularnych koralików  - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 
    85 zł
  • „Skąpiec”„Skąpiec”Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.