PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

„NIEWAŻNE CO, ALE JAK”

Środa, 1 lipca 2015 r.
Autor: Maciej Stasiński

„NIEWAŻNE CO, ALE JAK”1 lipca 2015 (środa): „NIEWAŻNE CO, ALE JAK”, czyli inspirowane sztuką Witkiewiczów zabawy z formą i tematem, Galeria Sztuki im. W. i J. Kulczyckich, filia Muzeum Tatrzańskiego, Zakopane, Droga na Koziniec 8, godz. 16:00, wstęp w cenie biletu na wystawę "Anioł i syn. 30 lat dialogu Stanisława i Stanisława Ignacego Witkiewiczów".


„NIEWAŻNE CO, ALE JAK”, CZYLI INSPIROWANE SZTUKĄ WITKIEWICZÓW ZABAWY Z FORMĄ I TEMATEM


1, 8, 15, 22, 29 lipca oraz 5, 12, 19, 26 sierpnia 2015 r.
(każda środa wakacji), godz. 16:00
Galeria Sztuki im. W. i J. Kulczyckich
(filia Muzeum Tatrzańskiego)
Zakopane, Droga na Koziniec 8

W każdą środę wakacji o godzinie 16:00 serdecznie zapraszamy na zajęcia artystyczne dla dzieci (również z rodzicami/opiekunami), które odbywają się wokół wystawy „Anioł i syn. 30 lat dialogu Stanisława i Stanisława Ignacego Witkiewiczów”.

Co tydzień uczestnikom będą proponowane nowe, interesujące tematy zajęć, pobudzające ich kreatywność i twórcze myślenie, a zarazem przybliżające tematykę stylu zakopiańskiego oraz postacie Stanisława i Stanisława Ignacego Witkiewiczów. Przy okazji zajęć możliwe będzie również zwiedzenie największej wystawy przygotowanej przez Muzeum Tatrzańskie z okazji trwającego „Roku Witkiewiczów”.

MIEJSCE: Galeria Sztuki im. W. i J. Kulczyckich, filia Muzeum Tatrzańskiego, Zakopane, Droga na Koziniec 8,

TERMINY: 1, 8, 15, 22, 29 lipca oraz 5, 12, 19, 26 sierpnia 2015 r.

ZAPISY: wymagane w przypadku grup zorganizowanych: pod adresem: karolinabarciszewskakoziol@gmail.com lub nr tel: 781 717 350

WSTĘP: w cenie biletu do Galerii (7/5,5zł)

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Obraz olejny Folk IObraz olejny Folk IObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    350 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.