PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Patronat medialny WATRA

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

6–7 sierpnia 2016 r.
Autor: Urszula Majewska

Międzynarodowa Wystawa Psów RasowychZwiązek Kynologiczny w Polsce Oddział Zakopane już po raz czwarty organizuje Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. Odbędzie się ona w dniach 6-7 sierpnia 2016 r. na stadionie biathlonowym w Kościelisku-Kirach. Co roku na wystawie prezentowanych jest blisko 1 500 psów, które reprezentują ok. 200 ras. Zgłaszane są one przez wystawców z Polski i z całej Europy.


Często na zakopiańskie wystawy przybywają rasy niezwykle egzotyczne, takie jak nagi pies peruwiański, pies faraona, łajki, basenji czy suomenlapinkoira. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto licznie reprezentowane polskie owczarki podhalańskie, zgłaszane na wystawę zarówno przez naszych rodzimych hodowców, jak i przez miłośników tej rasy, mieszkających poza Podhalem. Wszystkie psy oceniane są przez światowej klasy sędziów kynologicznych z Polski i z zagranicy. Dla zwycięskich piesków czekają atrakcyjne nagrody w postaci karmy oraz psich akcesoriów ufundowane przez firmę TropiDog.

Zapraszamy serdecznie wystawców, hodowców, właścicieli oraz miłośników czworonogów, a także wszystkich, którzy pierwszy weekend sierpnia pragną spędzić w sposób ciekawy i niebanalny. Początek wystawy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godz. 10.00.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm.
    50 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.