PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

KINO GÓRSKIE W MUZEUM TATRZAŃSKIM

Piątek, 25 listopada 2016 r.
Autor: Maciej Stasiński

KINO GÓRSKIE W MUZEUM TATRZAŃSKIMPokaz filmu ALPINE WALL TOUR z cyklu KINO GÓRSKIE W MUZEUM TATRZAŃSKIM w piątek 25 listopada 2016 o godz. 18.00 w Galerii Władysława Hasiora. Film, uważany za jeden z najlepszych dokumentów o polskim wspinaniu, ukazuje ubiegłoroczne alpejskie dokonania Łukasza Dudka i Jacka Matuszka. Jest to także film o przyjaźni, o pokonywaniu własnych słabości i realizowaniu pasji. Reżyser Wojtek Kozakiewicz wspina się od 2004 roku, jest utalentowanym fotografem i autorem wielu filmów wspinaczkowych.


Spotkanie poprowadzi Kuba Brzosko. Partnerem cyklu „Kino Górskie w Muzeum Tatrzańskim” jest stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm.
    65 zł
  • Torebka filcowa XVITorebka filcowa XVITorebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...
    70 zł
  • Saszetka ISaszetka ISaszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał: Filc...
    50 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.