PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

KINO GÓRSKIE W MUZEUM TATRZAŃSKIM

Piątek, 25 listopada 2016 r.
Autor: Maciej Stasiński

KINO GÓRSKIE W MUZEUM TATRZAŃSKIMPokaz filmu ALPINE WALL TOUR z cyklu KINO GÓRSKIE W MUZEUM TATRZAŃSKIM w piątek 25 listopada 2016 o godz. 18.00 w Galerii Władysława Hasiora. Film, uważany za jeden z najlepszych dokumentów o polskim wspinaniu, ukazuje ubiegłoroczne alpejskie dokonania Łukasza Dudka i Jacka Matuszka. Jest to także film o przyjaźni, o pokonywaniu własnych słabości i realizowaniu pasji. Reżyser Wojtek Kozakiewicz wspina się od 2004 roku, jest utalentowanym fotografem i autorem wielu filmów wspinaczkowych.


Spotkanie poprowadzi Kuba Brzosko. Partnerem cyklu „Kino Górskie w Muzeum Tatrzańskim” jest stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Okładka na zeszyt IOkładka na zeszyt ILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.