PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Kocham Zakopane

Wtorek, 21 lutego 2017 r.
Autor: Maciej Stasiński

Kocham ZakopaneBohaterami reportażu są dwie, zakopiańskie rodziny – Anna i Arkadiusz Walochowie oraz Józefa i Marcin Zubkowie. Tłem opowieści o ich miłości w Zakopanem jest koncert zorganizowany przez Zakopiańskie Centrum Kultury – Kocham Zakopane. W tym roku wzięli w nim udział m.in. Stefano Terrazzino, zespól Krywań, góralski zespół im. Klimka Bachledy.


Emisje  na antenie TVP 3 Kraków: wtorek, 21.02 godz. 17.15, środa, 22.02. godz.18.05

TVP3 – czwartek 23.02. godz.15.15

Kocham Zakopane – to nie tylko miłosne wyznanie, ale również koncert, który co roku organizuje miasto Zakopane. W tym roku wszystkich, którzy kochają stolicę Tatr, chcą pokochać lub tylko lubią tu przyjeżdżać 12 lutego burmistrz Leszek Dorula zaprasza na Plac Niepodległości. Od 13 do 16.00 będzie można zobaczyć m.in show włoskiego choreografa Stefana Taracino, wysłuchać koncertu zespołu Krywań i wspólnie bawić się z góralskim zespołem im. Klimka Bachledy. Jak to w miłości bywa będę również liczne niespodzianki. Kocham Zakopane, 12 lutego, Plac Niepodległości.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    80 zł
  • Grafika Folk w ramce XGrafika Folk w ramce XGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Sakiewka VSakiewka VSakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 13 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.