PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Teatr VIS A VIS

9 lipca 2017 r., 16 lipca 2017 r., 23 lipca 2017 r., 30 lipca 2017 r., 6 sierpnia 2017 r.
Autor: Maciej Stasiński

Teatr VIS A VISZAKOPIAŃSKIE LATO TEATRALNE & LETNI TEATR W MUSZLI KONCERTOWEJ jest niecodzienną propozycją kulturalną, artystyczną, rozrywkową oraz turystyczną przygotowaną przez artystów, dla których Tatry a w szczególności Zakopane są szczególnym miejscem… Inspiracją tego kameralnego, letniego cyklu jest życie artystyczne i towarzyskie Zakopanego okresu Dwudziestolecia Międzywojennego, kiedy to ta malownicza górska miejscowość była ulubionym miejscem artystów, letników i poszukiwaczy wrażeń… Odbędą się wodewile, programy kabaretowe w stylu retro, przedstawienia muzyczne i taneczne oraz koncerty i recitale…


Zapraszamy na letnie popołudnia z teatrem rozrywkowym…

WYSTĘPY ODBĘDĄ SIĘ W MUSZLI KONCERTOWEJ W PARKU MIEJSKIM (nieopodal oczka wodnego przy Krupówkach)

WSTĘP WOLNY


LIPIEC

Zakopiańskie Lato Teatralne:

9.07.2017 (niedziela) / godz. 17:00
„RÓŻA DLA KOLOMBINY”
Zabawna i wzruszająca historia ślepej miłości Pierrota do wyrachowanej Kolombiny przedstawiona w kameralnej, barwnej formie łączącej commedię dell’arte z pantomimą i baletem.
Spektakl pełen tańca i muzyki, błyskotliwe monologi i dialogi, piękne kostiumy oraz maski, a także morał płynący z historii Pierrota i Kolombiny sprawia, że nasze przedstawienie bawi i wzrusza…

Letni Teatr w Muszli Koncertowej:
16.07.2017 (niedziela) / godz. 17:00
„ACH TEN BODO”
Spektakl muzyczny w którym zaprezentowane zostaną najpopularniejsze, znane i lubiane szlagiery przedwojennego amanta sceny, estrady i filmu Eugeniusza Bodo.

Zakopiańskie Lato Teatralne:
23.07.2017 (niedziela) / godz. 17:00
 „LATA DWUDZIESTE LATA TRZYDZIESTE”
Mini musical – widowisko wokalno taneczne, w którym zabrzmią największe przeboje musicalowe znane z najpopularniejszych musicali hollywoodzkich okraszone popisowymi układami tanecznymi w stylu retro jak swing i fokstrot.

Letni Teatr w Muszli Koncertowej:

30.07.2017 (niedziela) / godz. 17:00
 „CAFE BOHEMA”
Spektakl muzyczny przywołujący atmosferę paryskich i warszawskich kawiarenek artystycznych z dawnych lat inspirowany twórczością  Juliana Tuwima, Mariana Hemara.
W spektaklu zabrzmią piosenki między innymi Hanki Ordonówny, Zuli Pogorzelskiej i Toli Mankiewiczówny.

SIERPIEŃ

Letni Teatr w Muszli Koncertowej:
6.08.2017 (niedziela) / godz. 17:00
„JA ŚPIEWAM PIOSENKI” Spektakl muzyczny będący komediową krotochwilą w stylu retro. Zabawne monologi znane z dawnych kabaretów oraz największe szlagiery musicalowe, w tym Wiery Gran, Lisy Minelli i Marleny Dietrich.

Występy Teatru VIS A VIS w Zakopanem
odbywają się pod patronatem honorowym
Burmistrza Miasta Zakopane – Pana Leszka Doruli.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł
  • Aniołek średni IIAniołek średni IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Podkładki korkowe FolkPodkładki korkowe FolkPodkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.