PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Teatr VIS A VIS

9 lipca 2017 r., 16 lipca 2017 r., 23 lipca 2017 r., 30 lipca 2017 r., 6 sierpnia 2017 r.
Autor: Maciej Stasiński

Teatr VIS A VISZAKOPIAŃSKIE LATO TEATRALNE & LETNI TEATR W MUSZLI KONCERTOWEJ jest niecodzienną propozycją kulturalną, artystyczną, rozrywkową oraz turystyczną przygotowaną przez artystów, dla których Tatry a w szczególności Zakopane są szczególnym miejscem… Inspiracją tego kameralnego, letniego cyklu jest życie artystyczne i towarzyskie Zakopanego okresu Dwudziestolecia Międzywojennego, kiedy to ta malownicza górska miejscowość była ulubionym miejscem artystów, letników i poszukiwaczy wrażeń… Odbędą się wodewile, programy kabaretowe w stylu retro, przedstawienia muzyczne i taneczne oraz koncerty i recitale…


Zapraszamy na letnie popołudnia z teatrem rozrywkowym…

WYSTĘPY ODBĘDĄ SIĘ W MUSZLI KONCERTOWEJ W PARKU MIEJSKIM (nieopodal oczka wodnego przy Krupówkach)

WSTĘP WOLNY


LIPIEC

Zakopiańskie Lato Teatralne:

9.07.2017 (niedziela) / godz. 17:00
„RÓŻA DLA KOLOMBINY”
Zabawna i wzruszająca historia ślepej miłości Pierrota do wyrachowanej Kolombiny przedstawiona w kameralnej, barwnej formie łączącej commedię dell’arte z pantomimą i baletem.
Spektakl pełen tańca i muzyki, błyskotliwe monologi i dialogi, piękne kostiumy oraz maski, a także morał płynący z historii Pierrota i Kolombiny sprawia, że nasze przedstawienie bawi i wzrusza…

Letni Teatr w Muszli Koncertowej:
16.07.2017 (niedziela) / godz. 17:00
„ACH TEN BODO”
Spektakl muzyczny w którym zaprezentowane zostaną najpopularniejsze, znane i lubiane szlagiery przedwojennego amanta sceny, estrady i filmu Eugeniusza Bodo.

Zakopiańskie Lato Teatralne:
23.07.2017 (niedziela) / godz. 17:00
 „LATA DWUDZIESTE LATA TRZYDZIESTE”
Mini musical – widowisko wokalno taneczne, w którym zabrzmią największe przeboje musicalowe znane z najpopularniejszych musicali hollywoodzkich okraszone popisowymi układami tanecznymi w stylu retro jak swing i fokstrot.

Letni Teatr w Muszli Koncertowej:

30.07.2017 (niedziela) / godz. 17:00
 „CAFE BOHEMA”
Spektakl muzyczny przywołujący atmosferę paryskich i warszawskich kawiarenek artystycznych z dawnych lat inspirowany twórczością  Juliana Tuwima, Mariana Hemara.
W spektaklu zabrzmią piosenki między innymi Hanki Ordonówny, Zuli Pogorzelskiej i Toli Mankiewiczówny.

SIERPIEŃ

Letni Teatr w Muszli Koncertowej:
6.08.2017 (niedziela) / godz. 17:00
„JA ŚPIEWAM PIOSENKI” Spektakl muzyczny będący komediową krotochwilą w stylu retro. Zabawne monologi znane z dawnych kabaretów oraz największe szlagiery musicalowe, w tym Wiery Gran, Lisy Minelli i Marleny Dietrich.

Występy Teatru VIS A VIS w Zakopanem
odbywają się pod patronatem honorowym
Burmistrza Miasta Zakopane – Pana Leszka Doruli.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.