PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT na start !

Sobota, 14 października 2017 r.
Autor: Małgorzata Tlałka-Długosz, prezes Zarządu Fundacji

PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT na start !Fundacja Integracji Przez Sport HANDICAP Zakopane zaprasza osoby z niepełnosprawnością  z Zakopanego i Podhala na IV Otwarty Sprawdzian Sportowy Fundacji HANDICAP Zakopane. Zawody odbędą się w sobotę 14.10.2017 w nowej hali sportowej Gimnazjum nr.1 (wejście od ul. Chramcówki). Spotkanie i zapisy o godz.9.30, wspólna rozgrzewka i podział na grupy 9.45 -10.00.


Sportowcy, pod opieką trenerów, mają do wykonania 10 prób sprawnościowych z pomiarem, samodzielnie lub z asystą. Po zakończeniu testów mały poczęstunek, następnie wielki integracyjny mecz Panie vs Panowie (włączają się Goście, Rodzice, Opiekunowie, Sportowcy, Wolontariusze etc).

Oficjalne zakończenie Sprawdzianu, wspólne zdjęcie pamiątkowe i wręczenie dyplomów i medali ok. godz 12.45.

Prosimy o założenie koszulek i bluz z logo Fundacji i MAŁOPOLSKI (Pełnosprawni Przez Sport). Kto nie ma, założy koszulkę z logo Fundacji. Obowiązuje obuwie sportowe halowe.

Zapraszamy Rodziców, Opiekunów i Gości do kibicowania naszym Mistrzom!!!
Sprawdzian realizowany w ramach projektu PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT. Zadanie finansowane ze środków Województwa Małopolskiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Zobacz w naszym sklepie:
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł
  • Lampka nocna z parzenicąLampka nocna z parzenicąLampka nocna z naniesionym na kloszu motywem ludowym (po dwóch stronach klosza) w kolorze czarnym, malowanym ręcznie. Klosz w kolorze kremowym. Podstawa lampki...
    120 zł
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.