PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

„Stefan Żeromski. Prezydent Rzeczpospolitej Zakopiańskiej”

Sobota, 9 czerwca 2018 r.
Autor: Anna Wiśniewska

„Stefan Żeromski. Prezydent Rzeczpospolitej Zakopiańskiej”W sobotę, 9 czerwca 2018 r., odbędzie się IV wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Hasło tegorocznej akcji to “RzeczpospoCzyta” - w wyjątkowym roku 100 lat niepodległości Polski czytamy polską literaturę, twórczo zajmujemy się rodzimą sztuką, przyrodą, poznajemy polską historię sprzed stulecia i tę bliższą. Z tej okazji Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem zapraszają na spotkanie z Maciejem Pinkwartem, autorem książki „Stefan Żeromski. Prezydent Rzeczpospolitej Zakopiańskiej”, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Wagant. Spotkanie odbędzie się w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej, os. Łukaszówki 4a, godz. 18.00.


Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.