PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

„Tego się nie robi kotu”

Sobota, 18 sierpnia 2018 r.
Autor: Tomasz Miler

„Tego się nie robi kotu”„Tego się nie robi kotu”. Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia 2018, o godzinie 17:00 w Astorii – Willi Literatów, Droga do Białego 12 w Zakopanem.


To hasło najbliższych VIII Ogrodów Artystycznych, które odbędą się w sobotę 18 sierpnia 2018 r. w Astorii.

Każde ze spotkań ma inny temat. Tym razem postanowiliśmy nawiązać do znanego cytatu z wiersza Wisławy Szymborskiej „Kot w pustym mieszkaniu”. Będzie więc o kotach, o ich przewadze nad psami, o chodzeniu własnymi ścieżkami. O tym, jak koty patrzą na nas – ludzi. Będzie poetycko, muzycznie i plastycznie.

Nawiązujemy do poezji noblistki nie bez powodu. Astoria była ulubionym miejscem odpoczynku, ale i pracy Wisławy Szymborskiej. Tu też zastała ją informacja o przyznaniu jej Nagrody Nobla. Spotkanie poprowadzi Beata Zalot – poetka, malarka i dziennikarka z Podhala.

Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia 2018,  o godzinie 17:00 w Astorii – Willi Literatów, Droga do Białego 12 w Zakopanem.
Wstęp wolny.

Miłośników kotów (obecnych i przyszłych) gorąco zapraszamy.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VITorebka filcowa VITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik "Cukierkowy"Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm.
    65 zł
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.