PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

"Nasz JANOSIK"

Sobota, 14 września 2019 r.
Autor: Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa Zakopane

"Nasz JANOSIK""Nasz JANOSIK" 14.09.19 godz 19:00 / Live music. Agnieszka Perepeczko Hanna Zbyryt, Staszek Rzankowski, Dawid Czernik, Marian Krzymiński. Jedna spędziła u Jego boku prawie całe życie, a druga stawiała pierwsze kroki na scenie. Czyli żona Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Hania Zbyryt. Niezwykłe spotkanie dwóch kobiet w rozmowie o jednym mężczyźnie. Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa Zakopane.


Szanowni Państwo inspiracją do powstania idei ,,MISTRZ" była moja możliwość pracy pod okiem samego Hanuszkiewicza i Perepeczki kiedy jeszcze byłam nastolatką. To Oni wskazali mi moją ścieżkę zawodową i kształtowali od najmłodszych lat jako aktorkę. Potem jak już stałam się aktorką zawodową , przyszła przyjazń , z ich żonami . Wielogodzinne rozmowy ,tu na Podhalu/Zakopanem ,zaowocowały chęcią stworzenia czegoś wyjątkowego dla ludzi w każdym wieku .

Bo któż piękniej opowie Nam o prawdziwych “ Mistrzach “ jak nie ich długoletnie towarzyszki życia. 

Nie łatwe jest życie u boku prawdziwego artysty , ale warte wszystkiego . Życie staje się ciągłą podróżą w nieznane , wielowymiarową i pełną barw. 

Zobacz w naszym sklepie:

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.