PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Marzec 2020 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Zakopane

Zaproszenia

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Niedziela, 1 marca 2020 r.
Autor: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem

Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy WyklętychTropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zakopane 1 marca 2020. Start biegu w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego o godzinie 12.00.


REGULAMIN

Patronat honorowy – Starosta Powiatu Tatrzańskiego
Patronat honorowy – Burmistrz Miasta Zakopane
Organizator – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem Organizator ogólnopolski -  Fundacja Wolność i Demokracja
 

I. CEL ZAWODÓW:
1. Oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego  działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat.
2. Propagowanie wśród Polaków wiedzy historycznej na temat Żołnierzy Wyklętych.
3. Upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu.
4. Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
5. Promocja miasta Zakopane.

II. TERMIN, MIEJSCE I GODZINY STARTU:
1. Bieg odbędzie się dnia 1 marca 2020 r. w Zakopanem.
2. Start biegu w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego o godzinie 12.00

III . TRASA, DYSTANS:

Organizator wyznaczył 2 trasy
Trasa nr 1 o długości 1963 metry przebiegać będzie ulicami: Park Miejski /START/ - Staszica – Piłsudskiego - Tetmajera – Grunwaldzka -  Makuszyńskiego – Piłsudskiego (w lewo) – Staszica – Park Miejski /META/
Trasa nr 2 o długości 5000 metrów przebiegać będzie ulicami: Park Miejski /START/- Staszica – Piłsudskiego - Tetmajera – Grunwaldzka -  Makuszyńskiego – Piłsudskiego (w prawo) - Bronisława Czecha –  Żeromskiego – Sabały -  Piłsudskiego – Staszica - Park Miejski /META/
3. Organizator nie wprowadza limitu zawodników oraz limitu wieku lecz dysponuje tylko 230 pakietami startowymi, które otrzymają zawodnicy wg kolejności zgłoszeń.
4. Limit czasu na pokonanie dystansu wynosi 40 minut.

IV. ZGŁOSZENIA
1. Zgłoszeń można dokonywać do dnia 26 lutego drogą elektroniczną na stronie internetowej www.mosir.zakopane.euZa  zgłoszonego uważa się zawodnika, który zapisał się do biegu i wniósł opłatę startową.
2. Pakiety startowe odbierać można dnia 1 marca w godzinach pracy biura zawodów, zgodnie z rozdziałem VIII niniejszego regulaminu.

V. UCZESTNICTWO
1. Wszyscy zawodnicy odbierający numer startowy są zobowiązani do złożenia deklaracji uczestnictwa w biurze zawodów.
2. Podpisując deklarację uczestnictwa Uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w zawodach oraz, że bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność.
3. Za osoby niepełnoletnie oświadczenie podpisują rodzice lub opiekunowie prawni.
4. Zawodnicy którzy otrzymali od organizatora okolicznościową koszulkę biegu są zobowiązani w niej wystartować.
5. Podczas biegu wszyscy zawodnicy muszą mieć numery startowe przymocowane do przedniej części koszulki startowej.
6. Osoby, które nie otrzymały pakietu startowego proszone są o udział w stroju startowym adekwatnym do charakteru wydarzenia.

 

VI. OPŁATY
1. Opłata startowa za udział w biegu wynosi - wpłata do 26 lutego:osoby dorosłe – 20 zł(w biurze zawodów w dniu startu - 30 zł) uczniowie szkół powiatu tatrzańskiego oraz osoby urodzone w roku 1955 i starsze opłata startowa – 10 zł. (w biurze zawodów w dniu startu - 20 zł) Odbiór w/w pakietów możliwy będzie po okazaniu w biurze zawodów ważnej legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego.
3. Zapisy i płatność online odbywa się przez system zapisów na stronie www.mosir.zakopane.eu
4. Opłacenie startowego oraz pobranie numeru wiąże się z akceptacją niniejszego Regulaminu.

VII. ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA 

Organizator zapewnia pierwszym 230 zgłoszonym na bieg osobom: rezerwację miejsca w biegu, koszulkę, medal, materiały promocyjne.

VIII. BIURO ZAWODÓW
1. Biuro zawodów mieścić się będzie w Parku Miejskim i czynne będzie w dniu 1 marca w godzinach 9.00 – 11.45

IX. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Dane osobowe uczestników biegów będą przetwarzane w celach przeprowadzenia imprez, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania, odbioru i rozliczenia nagrody.
Dane osobowe uczestników biegów będą przetwarzane zgodnie z przepisami określonymi w Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.  

Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1 niniejszego paragrafu, w związku z udziałem w zawodach obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z rokiem urodzenia i z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje - w każdy sposób, w jaki publikowany lub rozpowszechniany będzie projekt.
Uczestnik ma prawo do:  żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania swoich  danych osobowych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, prawo przenoszenia danych, prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, lecz ich niepodanie lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w zawodach. 

X. KLASYFIKACJA
Ze względu na honorowy charakter biegu nie będzie prowadzony ranking zawodników, organizator dopuszcza jednak pomiar czasu zawodników i umieszczenie wyników w komunikacie końcowym.

XI.  NAGRODY:
Pierwszych 230 zawodników na mecie, biegnących w koszulkach dostarczonych przez organizatora otrzyma pamiątkowy medal biegu.

XII. UWAGI KOŃCOWE

1. Kontakt do organizatora tel., 182073966, e-mail: biuro@mosir.zakopane.eu
2. Organizator zapewnia Uczestnikom opiekę medyczną na czas trwania zawodów.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w związku z obecnością lub uczestnictwem Uczestnika w imprezie.
4. Zawody odbędą się bez względu na pogodę
5. Koszty związane z organizacją zawodów pokrywa MOSiR Zakopane.
6. We wszystkich sprawach nieujętych Regulaminem decyduje Organizator Biegu, któremu przysługuje wiążąca i ostateczna interpretacja Regulaminu.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Sakiewka VSakiewka VSakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 13 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    35 zł
  • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...
    130 zł
  • Ludowe etui na tablet VILudowe etui na tablet VILudowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.