PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Biały Dunajec

Patronat medialny WATRA

V Gminny Piknik Rodzinny w Białym Dunajcu

Niedziela, 18 czerwca 2023 r.   Autor: Krzysztof Jarosz

V Gminny Piknik Rodzinny w Białym Dunajcu18 czerwca, na placu obok Szkoły Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu odbędzie się doroczny Gminny Piknik Rodzinny. W programie imprezy m. in. koncert Dominiki Białoń i zespołu "Dzieci Dunajca", koncert Szymona Grzybacza, występ Zespołu Regionalnego Biołodunajcanie, spektakle teatralne, muzyczne i taneczne prezentacje, rodzinne konkursy sportowe z nagrodami, zawody o mistrzostwo Białego Dunajca w siłowaniu na rękę, pokaz ratownictwa medycznego oraz szereg darmowych atrakcji dla najmłodszych: pokaz iluzji, gry i zabawy z animatorkami, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnie dmuchane, warsztaty plastyczne i wiele innych. Początek pikniku o godz. 11:00. czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.