PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Patronat medialny WATRA

Święto ulicy Strążyskiej

Niedziela, 22 czerwca 2025 r.   Autor: Związek Podhalan Oddział Zakopane

Święto ulicy StrążyskiejJuż w niedzielę, 22 czerwca 2025 roku, serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Zakopanego, gości i miłośników regionalnych tradycji na wyjątkowe Święto Ulicy Strążyskiej – wydarzenie pełne góralskiego ducha, muzyki, zabawy i wspólnoty. Obchody rozpoczną się o godz. 10:00 Mszą Świętą w zabytkowym Starym Kościółku przy ul. Kościeliskiej, po której – około godziny 10:40 – ulicami Zakopanego przejedzie widowiskowy korowód zaprzęgów konnych. Trasa przejazdu będzie prowadzić przez ulice: Kościeliską, Krupówki, Orkana, Kasprusie aż na Strążyską. czytaj więcej

Czarny Dunajec

Patronat medialny WATRA

Poczuj miejski urok lata podczas Dni Miasta

20–22 czerwca 2025 r.   Autor: Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec

Poczuj miejski urok lata podczas Dni MiastaLato w tym roku powitamy z przytupem! W dniach 20-22 czerwca odbędą się Dni Miasta. Po raz kolejny będziemy celebrować nadanie praw miejskich dla Czarnego Dunajca. Trzydniowe wydarzenie połączy w sobie zarówno repertuar artystyczny jak i atrakcje sportowe. Nie zabraknie regionalnych akcentów, ale także historycznych śladów, które przypominają o tradycjach i przeszłości. Tegoroczna edycja, zaplanowana na koniec czerwca, obiecuje mnóstwo rozrywki dla mieszkańców oraz turystów, którzy w tym czasie odwiedzą nasze miasto. czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.