PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Białka Tatrzańska zaprasza do Termy!

Czwartek, 16 czerwca 2011 r.
Autor: AKS

Białka Tatrzańska zaprasza do Termy!Już w czwartek 16 czerwca, o godzinie 9:00 otwarte zostaną bramy Termy Bania. Obiekt zlokalizowany w sercu Białki Tatrzańskiej to istotna atrakcja wzbogacająca turystyczną ofertę Podhala, ale przede wszystkim miejscowości, której dynamiczny rozwój powoduje rosnące zainteresowanie turystów z całego kraju.


Mimo, iż wielu turystów jako główny kierunek wciąż wybiera zatłoczone Zakopane nie ulega wątpliwości, że miejscowość z roku na rok traci na znaczeniu. Zakopane, kiedyś bezkonkurencyjne w walce o turystów, dziś wydaje się pozostawać w tyle za galopującą konkurencją.

Rozwój bazy noclegowej i gastronomicznej oraz pojawianie się nowych, dedykowanych turystom atrakcji to główne przyczyny rosnącej roli tatrzańskich miejscowości coraz odważniej i skuteczniej walczących o kolejnych gości.

Chyba najlepszym przykładem jest tutaj Białka Tatrzańska, do tej pory popularna głównie wśród fanów sportów zimowych. Warunki dostępne na stokach nie odbiegają od światowych standardów. Rosnąca liczba okolicznych pensjonatów, gwarantuje komfortowe zakwaterowanie, będące znakomitą bazą wypadową dla turystów chcących poznawać uroki całego regionu.

Nowo powstała Terma Bania położona tuż obok białczańskich stoków uzupełnia zimową ofertę miejscowości. Jak pokazuje popularność istniejących obiektów, klientów poszukujących termalnego relaksu wciąż w naszym kraju przybywa.

Terma Bania oferuje swoim gościom termalne kąpiele, ale także rozrywki aquaparkowe, saunę oraz usługi SPA i Wellness. Obiekt podzielony jest na strefy, w których użytkownicy znajdą różnorodne przygotowane przez właścicieli atrakcje. Strefa Głośna, Strefa Cicha, Saunarium i Instytut Wellness & SPA. Mówiące nazwy pozwalają precyzyjnie wybrać miejsce odpowiednie dla zaspokojenia konkretnych potrzeb gości.

Właściciele obiektu przygotowali również specjalną promocję, dzięki której każdy gość w pierwszym tygodniu (do 21 czerwca) za wstęp zapłaci jedynie 15 złotych.

- Chcemy dać mieszkańcom szansę poznania możliwości, które oferuje Terma – mówi Stefan Stopa, dyrektor obiektu – Wierzymy bowiem, że sukces tego przedsięwzięcia leży w naszym wspólnym interesie. To kolejny wkład w promocję regionu, a przede wszystkim Białki Tatrzańskiej, której postępujący rozwój jest dla nas powodem niezwykłej radości.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    240 zł
  • Grafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk w ramce XIIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Portfel IPortfel IPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z czarnej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.