PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Chicago

Wiadomości

Dzień Dziecka w “Szkółce Pieśni i Tańca” przy ZG ZPPA

Piątek, 19 czerwca 2015 r.
Autor: Katarzyna Kalata

Dzień Dziecka w “Szkółce Pieśni i Tańca” przy ZG ZPPAZarząd Szkółki zorganizował “Dzień Dziecka” w St. John Vianney Catolic Church w Lockport. Impreza rozpoczęła się Mszą św., którą sprawował kapelan Szkółki ks. Dr. Stanisław Drewniak. We Mszy uczestniczyły licznie zebrane dzieci ze Szkółki, ubrane w przepiękne stroje regionalne, ich rodzice oraz przyjaciele. Jedną z atrakcji spotkania był występ dzieci. Inne atrakcje: jumper, siatkówka, gra w piłkę nożną, klauny Lulu i Lolo. Wszystkich zabawiał DJ Tomek Dubiel oraz kapela góralska w składzie: Michał Dzielski, Wojciech Kwak, Bronisław Domalik i Franciszek Wojtanek.


Nasze podziękowania kierujemy kapelanowi Szkółki ks. Dr. Stanisławowi Drewniakowi za gościnność, ciepłe przyjęcie oraz Zbyszkowi Tyrale i Andrzejowi Klapacz za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, a w szczegóności głównym sponsorom imprezy państwu Zofii i Józefowi Ligasom, którzy w tym roku ufundowali na imprezę skuter. Dziękujemy obecność prezesowi ZPPA Józefowi Cikowskiemu, skarbnikowi ZPPA Józefowi Zoniowi z małżonką, chorążemu ZPPA Zdzisławowi Doruli z małżonką, korespondentce ZPPA Annie Zalińskiej, królowej ZPPA Teresie Skupień, chorążemu koła Harklowa oraz prezesom kół: Dębno Podhalańskie - Stanisławowi Sarnie, Dzianisz - Władysławowi Michniakowi, Gliczarów Górny - Józefowi Cudzichowi, Gronków - Franciszkowi Kowalczykowi.

Podziękowania składamy przedstawicielom kół: Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Dębno Podhalańskie, Dzianisz, Gliczarów Górny, Gronków, Harklowa, Ratułów, Skrzypne, Szaflary, klub sportowy “Szaflary” oraz TOPR.

Wdzięczność i szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, ludzi o wspaniałych, dobrych i szczodrych sercach, a są to:
Zofia i Józef Ligas z Czarnego Dunajca - sponsorowanie skutera, Zarząd Główny ZPPA, Alpine Banquets Hall - Helena i Stanisław Kos, Napa Auto Parts - Zofia i Paweł Bobak, Europan Imports & Deli- Helena i Andrzej Antoszek, Celina’s Deli-Celina i Władysław Mrożek, Grzegorz i Stanisław Sarna - cały dochód ze sprzedaży sera, Stanisław Sarna - lodówka na zimne napoje, Kama Beauty Salon, Koło nr 40 Biały Dunajec, Danuta i Sławek Starzyk, Katarzyna i Marek Byrdak, Renata i Michał Antoszek, Maria i Marian Golak, Bernadeta i Wojciech Sięk, Halina Michalczewska, Anna i Tadeusz Żegleń, Maria i Piotr Piszczór, Anna Byrdak, Anna Nwobilska, Ewa i Stanisław Kamiński, Barbara i Stanisław Sarna, Zofia i Grzegorz Sarna, Elżbieta i Jacek Szlembarski, Ewa i Józef Michniak, Bożena i Jan Mąka, Katarzyna i Wacław Kalata, Joanna i Jan Kulach, Elżbieta  i Władysław Błachuta, Elżbieta i Józef Dzielski, Ewa i Piotr Domalik, Katarzyna i Andrzej Nędza, Anna Zalińska, Renata i Dariusz Górski, Małgorzata i Leszek Budz, Elżbieta i Jan Zaliński, Grażyna i Jan Rusin.
Podczas imprezy odbyła się loteria fantowa, gratulujemy wszystkim wygranej. Główną nagrodę-skuter, szczęśliwy los wylosował Wojciech Gąsienica z klubu sportowego Szaflary, gratulujemy wygranej i dziękujemy za donację pieniężną. 

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i dziękujemy wszystkim sponsorom, donatorom, dzieciom, muzykantom, instruktorom, rodzicom, tym którzy przygotowywali i  pracowali podczas imprezy, pomagali w przygotowywaniu oraz w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia naszego spotkania.

Bóg Wam Wszystkim Zapłać!!!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk IIIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Wisiorek "Ogródek 6"Wisiorek "Ogródek 6"Wisiorek z tkaniny, koralików metalowych. Obwód 52 cm. Wlk. Wisiorka 10/8 cm
    35 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.