PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Czarna Góra

Zaproszenia

Festyn Czarnogórski

Niedziela, 24 lipca 2011 r.
Autor: AKS

Festyn Czarnogórski24 lipca w ramach X Tatrzańskich Wici na terenie Ośrodka Narciarskiego "Czarna Góra Koziniec" odbędzie się „Festyn Czarnogórski”.


24 lipca 2011 na terenie stacji narciarskiej Czarna Góra - Koziniec odbędzie się X Festyn Czarnogórski.

Organizatorami są Szkoła Podstawowa nr 2, Sołtys Wsi Czarna Góra i spółka "Koziniec". Jest to festyn rodzinny z atrakcjami zapowiedzianymi na plakatach, ale też pomiędzy nimi będzie szereg niespodzianek, konkursów, pokaz strażackich umiejętności, przeciąganie liny, a nawet bieg przełajowy. Jak co roku wystąpią zespoły regionalne i niepowtarzalny góralski kabaret "Truteń".

Z myślą o Ceprach przygotowano konkurs gwarowy, który zawsze wyzwala wiele wesołości. W tym roku festyn znalazł się po raz pierwszy w kalendarzu "Tatrzańskich Wici", a o godzinie 18.00 okolicznościową Watrę zapali Andrzej Gąsienica Makowski - Starosta Tatrzański.

Jest to impreza non profit, a ewentualny dochód organizatorzy chcą przeznaczyć na wyposażenie w sprzęt sali gimnastycznej szkoły i remont zabytkowej kapliczki "Przy Tuzu".

 

Festyn Czarnogórski
24 lipca 2011

14:00 rozpoczęcie i przywitanie wszystkich obecnych
14:30 występ zespołu „Czardasz” z Niedzicy
15:15 bieg przełajowy
15:30 występ kapeli folkowej „Tatrachord”
16:15 konkurs gwarowy dla „ceprów”
16:45 występ zespołu „Cepelia - Podhale Grupa Spiska” z Jurgowa
17:30 rozstrzygniecie biegu przełajowego
17:45 konkurs - przeciąganie liny
18:00 występ zespołów muzycznych dance, z czołówki top listy Viva, „Tocci Variacci”, „Groovebusterz”, „Borys”
21:00 występ kabaretu góralskiego „Truteń”
22:00 zabawa taneczna do białego rana przy muzyce „Luz Blues” (muzyka biesiadna) z Bukowiny Tatrzańskiej.

W czasie trwania festynu loteria fantowa, grill, zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, atrakcje dla maluchów, starszych i tych najstarszych. Czyli dla każdego coś dobrego.

Zobacz w naszym sklepie:
  • 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem100-lecie LO im. O. Balzera w ZakopanemDwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego  im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...
    25 zł
  • SAGA - Trebunie TutkiSAGA - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...
    30 zł
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.