PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
Dębno Podhalańskie: informacje

„Miłość niebiańska i miłość ziemska – renesansowe i barokowe arcydzieła” w Dębnie Podhalańskim .

Niedziela, 17 lipca 2016 r.   Autor: Piotr Kyc

„Miłość niebiańska i miłość ziemska – renesansowe i barokowe arcydzieła” w Dębnie Podhalańskim .Trwa 10.edycja Festiwalu na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce. Kolejny koncert tym razem pod tytułem: „Miłość niebiańska i miłość ziemska – renesansowe i barokowe arcydzieła” odbył się w kościele pw. św.Michała Archanioła ( UNESCO) w Dębnie Podhalańskim. W renesansowym i barokowym repertuarze wystąpiły dwie urocze artystki: Joanna Radziszewska (sopran) i Anna Wiktoria Swoboda (lutnia, teorba). Jeden z kolejnych koncertów odbędzie się 7 sierpnia na Harendzie w Zakopanem , w kościele pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty . Z recitalem fortepianowym „...między graniami...” wystąpi Rozalia Kierc. czytaj więcej

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.